Skocz do zawartości
Forum

Wino bezalkoholowe


Rekomendowane odpowiedzi

Wypróbowałam 3 rodzaje (w tym dwa dosyć drogie) i wszystkie smakują fatalnie - nie umywaja się do porządnego wina. Co najwyżej można grzańca zrobić, ale do tego równie dobry będzie sok z wiśni. Zostaje więc czekanie na koniec ciąży i karmienia.

Co do prozdrowotnych efektów alkoholu, to są one mocno wątpliwe. Szczególnie, jeśli pije się cokolwiek innego niż czerwone wino wytrawne. A w ciąży i przy karmieniu alkohol jest absolutnie zakazany. Nie ma co powtarzać bzdur, że niby lekarz pozwolił. Albo ktoś sobie sam pozwolił i dorabia ideologię albo jakiś ostatni konował się trafił.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawy temat, moim zdaniem nie ma co bać się takiego wina, w końcu ma ono mniej więcej tyle kalorii co owoce (np. jabłka). Jest zdrowsze, mniej kaloryczne, nie wpływa na dziecko. Zwykle kupuję je poprzez http://winabezalkoholowe.pl/, także jako prezent dla przyszłych mam. Zainteresowanie jest duże ;) Warto chociaż z ciekawości spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość fitmum

W ciąży mąż przywoził mi wina z Niemiec, tam jest ogromna oferta tego typu produktów. Kochane pamiętajcie, że wina muszą być całkiem pozbawione alkoholu 0,00%- w trosce o zdrowie nasze i naszych dzieci. Ja szczególnie upodobałam sobie vendome, a z uwagi na to że mój mąż już nie pracuje w Niemczech, kupuję je na allegro.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaKamilka

Wina bezalkoholowe teraz już serio smakują jak wina. Nie mogłam się doczekać, żeby wrócić do normalnych, ale tak się przyzwyczaiłam, że gdzieś zawsze mam pod ręką też bezprocentowe. Ja ostatnio znalazłam kilka fajnych smaków na winezja.pl/, w między czasie doszły też jakieś nowe. Fajnie też, że można poczytać opinie o tych winach, rzadko widziałam takie opcje 

Odnośnik do komentarza

Whisky bezalkoholowej jeszcze nie piłem, aczkolwiek chętnie bym sprobował.Ciekawe jak smakuje i czy da się ją pić.
MOja żona piła sobie rożnego rodzaju wina bezalkoholowe w ciązy tak wiec próbowalem . O ile szampan był całkiem niezły, to nie mogłem się przekonać do wina. Akurat wino nie smakowało jak wino. Ale o wiele gorzej.
Zresztą w hurtowniach tego obecnie jest sporo.
http://www.alkoparty.pl/wodki

Zerknij sobie chociażby na tę stronę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...