Skocz do zawartości
Forum

ZGAGA - złote sposoby :)


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

EDYTA1
herbatka z majeranku i siemie lniane

po siemieniu (czy jak tam sie to pisz) mnie mdli i poza tym sam zapach mnie odstrasza i wymiotuje, a herbatke z majeranku pierwsze słyszę i napewno wypróbuje!! dzieki
Łyzeczka cukru na zgage? jednak naprawde kazda z nas jest inna, u mnie wszystko co słodkie ją powoduje :)

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

DZIWIA MNIE TE CUKIERKI I CZEKOLADKI MIETOWE BO PO PIERWSZE SAMA MIETA POWODUJE ZWIEKSZANIE WYDZIELANIA KWASU ZOLADKOWEGO KTORY TO WLASNIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ZGAGE A CZEKOLADA ...NO COZ TO SAMO.WIEM O TYM BO MOJ MAZ LECZY SIE U GASTROLOGA I PIERWSZE CO MA WYKLUCZONE TO WLASNIE MIETA W JAKIEJKOLWIEK POSTACI I CzEKOLADA.OCZYWISCIE WSZYSTKO CO CIEZKOSTRAWNE WYWOLUJE ZGAGE ALE DZIEWCZYNY POD KONIEC CIAZY NIE JEST TO JUZ KWESTIA TEGO CO ZJECIE A RACZEJ TEGO ZE BRZUSZEK UCISKA ZOLADEK I TEN WYRZUCA TRESC POKARMOWA DO GORY.TAK WIEC JESLI MOGE PORADZIC TO JESC CZESTO ALE W MALENKICH ILOSCIACH .A Z DOSWIADCZENIA WIEM(DWOJKA DZIECI!)ZE MALO CO POMAGA JUZ POD KONIEC.JA JADLAM TONY MANTI PILAM ROZNE SWINSTWA KTORE POMAGALY ALE NA KROTKO A HA I JESZCZE MLEKO PITE MALYMI LYCZKAMI TEZ DOBRZE ROBI TYLKO TRZEBA JE CZESTO PIC ALE POMAGA.NO I TA HERBATKA Z MAJERANKU.ALEZ WYKLAD CO?:36_2_51:

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
DZIWIA MNIE TE CUKIERKI I CZEKOLADKI MIETOWE BO PO PIERWSZE SAMA MIETA POWODUJE ZWIEKSZANIE WYDZIELANIA KWASU ZOLADKOWEGO KTORY TO WLASNIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ZGAGE A CZEKOLADA ...NO COZ TO SAMO.WIEM O TYM BO MOJ MAZ LECZY SIE U GASTROLOGA I PIERWSZE CO MA WYKLUCZONE TO WLASNIE MIETA W JAKIEJKOLWIEK POSTACI I CzEKOLADA.OCZYWISCIE WSZYSTKO CO CIEZKOSTRAWNE WYWOLUJE ZGAGE ALE DZIEWCZYNY POD KONIEC CIAZY NIE JEST TO JUZ KWESTIA TEGO CO ZJECIE A RACZEJ TEGO ZE BRZUSZEK UCISKA ZOLADEK I TEN WYRZUCA TRESC POKARMOWA DO GORY.TAK WIEC JESLI MOGE PORADZIC TO JESC CZESTO ALE W MALENKICH ILOSCIACH .A Z DOSWIADCZENIA WIEM(DWOJKA DZIECI!)ZE MALO CO POMAGA JUZ POD KONIEC.JA JADLAM TONY MANTI PILAM ROZNE SWINSTWA KTORE POMAGALY ALE NA KROTKO A HA I JESZCZE MLEKO PITE MALYMI LYCZKAMI TEZ DOBRZE ROBI TYLKO TRZEBA JE CZESTO PIC ALE POMAGA.NO I TA HERBATKA Z MAJERANKU.ALEZ WYKLAD CO?:36_2_51:

Zgadzam się z Edyta pani w aptece dokładnie to samo mi mówiła na temat mięty. Ja piłam mleko ....

Odnośnik do komentarza

a mnie pomaga, chociaz na chwilke. rennie tez mietowe przeciez ale juz sie boje ze mi z tego ssania rennie zeby polecą bo to przeciez cukier. ale chyba to tak naprawde pomoga na dłuzej. wiemy ze zoładki mamy przy gardłach ale ja pytam o cos co choc na chwilke pomoze :))) nie marze nawet o całkowitym zlikwidowaniu tej kwasoty

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

No wiec ci pisze ze mleczko pij malymi lyczkami herbatke z majeranku ,ja na koniec ciazy tez juz szalalam myslalam ze pozabijam wszystkich tak pieklo iratowalam sie mlekiem,tak mi maz ekspert od zgagi radzil bo gealcid manti rennie na krotko dzialalo,a mleko to nie chemia i przyda sie dzidzi jako budulec kosci a i ty pewnie jak urodzisz to pozegnasz sie z mleczkiem wiec pij teraz do woli .wiem ze wszystkie jestesmy rozne inne i na kazda co innego dziala ja sie tylko dziwilam z tymi czekoladami i mieta.mleko maz poradzil a majeranek babcia probowalam i pomagalo.zycze powodzenia oj biedulki jestescie dziewczyny wspolczuje ze sie tak musicie mordowac

Odnośnik do komentarza

A jesli chodzi o siemie lniane to mozna w aptece dostac w proszku i lyzeczke sobie lyknac ewentualnie tabletki chodzi tu glownie o powleczenie zoladka i przelyku powloka nieprzepuszczalna dla kwasu zeby go nie podraznial.a zgage moze tez wywolac i trzeba unikac napoje gazowane tluste jedzenie smazone ciezkostrawne,slodycze wlasnie kawa mocna herbata i wszelkie kwaszonki jak ogorki kapusta czy sledzie marynowane ,groch swieza kapusta o alkoholu nie pisze bo wiadomo ze nie pijesz no to tyle wiec unikac tegoi spac na podwyzszeniu okolo30 stopni nie na plasko i nie na plecach,i nie jesc przed polozeniem sie.znow rozpisalam sie ale wiem co to znaczy i chce pomoc moze to wiesz juz .pozdrawiam hej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...