Skocz do zawartości
Forum

Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży?


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pinacolada

Od początku ciąży miała wszystkie możliwe objawy. Tak więc za nim zrobiłam test to już wiedziałam że rośnie we mnie nowe życie. Zanik miesiączki, Ból podbrzusza (przypominający ten przed okresem), niemiłosierny ból piersi(zastanawiam kiedy to się skończy

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycjax

Cześć,

Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ale nie wiem jak interpretować to jak się czuję... Postanowiliśmy z mężem starać się o dziecko. Kochaliśmy się 6, 7 i 8dc. Miesiączki mam zazwyczaj regularne, 28-29 -dniowe cykle. Od pierwszego zbliżenia minęło 10 dni, od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze (ból jak na okres), dzisiaj jajniki (raz lewy, raz prawy). Nigdy nie bolało mnie w ten sposób w środku cyklu. Mam wrażenie pełnego brzucha... Poza tym mam lekko podwyższona temperature, jestem senna, a śluz jest przeźroczysty. Zauważyłam, że mam też gazy z czym nie miałam problemu w ostatnim czasie.. nie zmieniłam diety. Nie wiem czy to po prostu od "pogody" czy dzieje się tak z jakiegoś powodu. Proszę dziewczyny, pomóżcie. Nie chce się nastawiać na ciążę by się nie zawieść ale z drugiej strony chciałabym znać wasza opinie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu czuje napięcie w podbrzuszu i lekko kłują mnie jajniki i nie jest to pms. 3 kwietnia miałam owulację. 2 dni wcześniej doszło do stosunku przerywanego, a dzien po owulacji odbył się stosunek już do końca. Czy ciąża jest możliwa? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu czuje napięcie w podbrzuszu i lekko kłują mnie jajniki i nie jest to pms. 3 kwietnia miałam owulację. 2 dni wcześniej doszło do stosunku przerywanego, a dzien po owulacji odbył się stosunek już do końca. Czy ciąża jest możliwa? 

A skad wiesz ze mialas owulacje? 

Komórka jajowa zyje 24 godziny jest możliwość ciazy. 

Odnośnik do komentarza

Heeej, 

Dużo czytałam odnośnie objawów na forum, dlatego postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem:) . Oczywiście jako pierwszy brak okresu, dziwny posmak w ustach, temp pod pachą przez kilka dni 37,2 , bóle brzucha jak na okres, obolałe piersi bardziej niż zwykle + delikatna niebieska żyłka  na jednej. Staraliśmy się 6 msc ( bez specjalnej kontroli, raczej na zasadzie jak się uda to się uda, chociaż już miałam obawy, że tyle czasu i nic, a tu niespodzianka <3 ) . Trzymam kciuki za Was :)) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...