9 miesięcy, ciąża

Najpiękniejsze imiona!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kejtik

kejtik

pewnie, ze długa :)
właśnie maż mi odpisał na skype , ze Piotr mu sie podoba... co do Ani... cisza w eterze.. hihi :) rozumiem, ze bedziemy mieli quiz do 9m-ca :) trzeba mysleć pozytywnie ;)

--

1832 kejtik Kobieta, 0 lat, Warszawa
Anulka

Anulka

kasia420
pewnie, ze długa :)
właśnie maż mi odpisał na skype , ze Piotr mu sie podoba... co do Ani... cisza w eterze.. hihi :) rozumiem, ze bedziemy mieli quiz do 9m-ca :) trzeba mysleć pozytywnie ;)

tak jest...na szczescie czas szybko leci :)

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
andzia

andzia

Kasia420 długa droga, ale baaaaardzo szybko zleci:)
A co do żeńskiego imienia - świetny wybór:)

U mnie będzie Zośka i Maryśka, a w razie niespodzianki Antek i Franek:)

526 andzia Kobieta, 14 lat, k
Anulka

Anulka

Andzia widze, że bliźniaki się szykują. Szczęśliwego porodu zatem życzę i podziwiam że do tej pory dzieciaczki nie pchają się na świat :)

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
andzia

andzia

Anulka w poniedziałek zaczynam myć okna, bo już ledwo dycham i coraz bardziej przypominam słonia:sofunny:

A tak na serio to wszyscy z moim lekarzem na czele są w szoku, że tak długo daję radę:)

kejtik

kejtik

Andzia zazdroszcze !!!- zawsze marzyłam o tym, zeby machnać bliźniaki za 1dnym razem... Powodzenia :) bedziesz jak Angelina Jolie ;)
Imiona też superowe,, a jak bedzie chłopczyk + dziewczynka to jaki wtedy wybór?? ;)

--

1832 kejtik Kobieta, 0 lat, Warszawa
andzia

andzia

Kasia do Angeliny Jolie to mi daaaaaaaaleko:)
A jak będzie parka, to będziemy chyba losować, bo w obu przypadkach ja wymyślałam jedno imię, a mąż drugie:)
Niby mają być dwie dziewczynki, ale tylko raz mi to powiedziano i póxniej już nie potwierdzono, więc zobaczymy:)

~Jul

~Jul

a u nas - jeśli w końcu nam się uda zajść w ciażę - to będzie albo Karolek albo Lidzia
choć wolelibyśmy bliźnkiaki na raz (sama jestem z bliźniaków więc kto wie...). No ale najpier to trzeba zajść w tą ciąże :nerw:
:15_2_138:

andzia

andzia

Jul na pewno Wam sie uda!!!
Chętnie podałabym Ci przepis na bliźniaki, ale nie znam...:) u mnie w rodzinie nie było żadnych!

ronia

ronia

Moja teściowa ma brata bliźniaka.... u niej w rodzinie się zdarzały, ale wydaje mi się z medycznego punktu widzenia mi to nie "grozi" :) Ale taka ciąża dubeltowa to pewnie fajna sprawa tylko później nadążyć :Śmiech:

808 ronia Kobieta, 35 lat, Za górami za lasami za dolinami