Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zagrożona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczki. Strasznie nurtuje mnie pewien problem. Jestem w ciąży, ostatnią miesiączkę miałam 23 maja, moje cykle w tym roku wynosiły 37, 34, 33 i 37 dni, czyli w ciąże mogłam zajść w okolicy 14 czerwca. Czy, któraś z Was miała w tak wczesnej ciąży widoczny zarodek??? Lekarz powiedział, że pęcherzyk jest pusty (ma 12 mm), czy że zarodek jest za mały i się nie rozwija (nie wiem dokładnie bo non stop słyszę coś innego) i będzie poronienie, z kolei inny specjalista powiedział, że jest w środku ciałko żółte, nawet widziałam je na USG. Rok temu poroniłam w 6 tygodniu ciąży i jestem przerażona czekaniem. Nie wiem kogo słuchać i kto ma rację. Nie mam bóli, plamień, czuję się ok, ale może dlatego, że biorę Duphaston na podtrzymanie. Napiszcie, w którym tygodniu miałyście widoczny zarodek. Może, któraś z Was miała podobny problem?

Odnośnik do komentarza

witam ja niewiem jak to jest. Ale z tego co wiem to około 5-6 tygodnia powinno byc widoczne. Choć niezawsze. Pewniejsze jest w 7 tygodniu.
Taka odpowiedz znalazłam od lekarza w internecie na to samo pytanie : "w 6 tyg powinno juz widac bicie serca. Mozna zobaczyć juz w 5 tyg, gdy brak to kontrolne badanie USG za 7 dni. W 5 tyg liczac od ostatniej miesiaczki czy od zaplodnienia??
Zawsze liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. "
ja gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży byłam 3-4 tygodniu (15 maja) i prawie w tym samym czasie trafiłam do szpitala (19maja) . Lekarz robiąc mi USG (20 maja) stwierdził że wątpi czy ciążę donosze bo neima tentna i bicia serca. Za jakies 3 dni później czyli około 23 maja już widział i tentno i serduszko. Czyli u mnie juz widoczne było około 5-6 tygodnia.Więc się niemartw i poczekaj cierpliwie i bedzie ok :):):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...