9 miesięcy, ciąża

Miałyście zmienne nastroje będąc w ciąży?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pani'em

pani'em

Ja dosc dużo łez wylałam na reklamach :36_11_1:
najcześciej jak były o proszkach do prania :36_19_1:

--

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

5614 pani-em Kobieta, 34 lata, PL
~JuliaKos

~JuliaKos

U mnie było tragicznie. Momentami sama wiedziałam, że przeginam ale nie umialam nad tym zapanowac krzyczałam na męza, potem chcialam sie tulic, w pracy tez ponoc ciężko było ze mną wytrzymać ;))) najgorzej bylo w drugim trymestrze, potem troche mi przeszlo :)

~Asia2367

~Asia2367

Och... Jestem w ciazy w 2 miesiacu, humory mnie juz dobijaja. Wszystko co robi moj partner mnie irytuje, nie mam ochoty na zblizenia itd. A zanim zaszlam w ciaze to non stop mialam na tego typu sprawy ochote. Brak mi sil na te moje nastroje :/

~Kkkkll

~Kkkkll

Jestem w 6 tygodniu ciazy i zaczynaja mi doskwierac problemy z zoladkiem mam ostatnio biegunke i wymioty czuje sie bardzo oslabiona i mam juz wszystkiego dosc chcialabym zeby ten zly nastroj osłabienie i ogolne złe samopoczucie beznadziejnisci .czuje sie osamotnienia.i totalne rozbicie brak ochoty na cokolwiek nie wiem jak sobie z tym wszystkim radzic...:/

Delicata

Delicata

Ja na razie męczę się z mdłościami, pomagają w miarę napary z imbiru, miodu i cytryny. A jeśli chodzi o nastrój, to chyba najlepsza jest bliskość ukochanego, można też spróbować zrelaksować się czytając książki, oglądając filmy albo słuchając muzyki.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
~Mdlosci

~Mdlosci

Ja już tak od 2 miesięcy mam. Mdłości, wymioty, brak chęci na sex, ale to wina naszego samopoczucia. Która jest szczęśliwa w takim stanie i ma ochotę na zbliżenia. Wszytako irytuje i człowiek chce, aby już było dobrze. Ja wchodzę w 2 trymestr i od 3 dni czuje się już lepiej :) Życzę wam tego samego