Skocz do zawartości
Forum

5 dni opozniona miesiaczka-czy ciaza czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam takie pytanko spóźnił mi się okres 5 dni czego nigdy nie miałam!Pierwsze wrażenie miałam, ze to ciąża ponieważ miałam takie dziwne piersi jak nigdy...spanie mnie męczyło i takie inne tam jak to w ciąży...oprócz zawrotów głowy! Dziś nie wiem co jest ponieważ dostałam plamienia na początku trochę takie brązowe i troszeczkę i po 2 godz. znowu, ale już takie czerwone jak miesiączka lecz nie wygląda to u mnie jak zwykła miesiączka jak zawsze przechodziłam (zawsze miałam od razu duże plamienia i trwające 5 dni a cykl mam 28 dniowy tylko właśnie tego miesiąca opóźnił mi się 5 dni)-zaznaczam, iż nie wiem na 100% czy jestem w ciąży robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie u lekarza jeszcze nie byłam na badaniu krwi .

Proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam

Moni :36_2_11:

Odnośnik do komentarza

Powodzenie!!!! ja nie wiem jak jest w PL ale w UK uwazaja ciaze po 12 tyg, a testy krwi tylko robia jak byly wczesniejsze komplikacje i poronienia. Wszystkiego najlepszego. Ja zrobilam sobie test jakies 5-7 dni po oczekiwanej miesiaczce, tylko ze moj cykl to taki miedzy 28-32 dni. I zrobilam wtedy 6 testow w ciagu 24 godzin by sie upewnic, bo te pierwsze 2 kreseczki to jeszcze nie dowierzalam

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PORADĘ I OPINIE

PÓJDĘ JUTRO DO LEKARZA I BĘDĘ MIAŁA Z GŁOWY :)
A TAK OGÓLNIE TO NIE NORMALNIE NIE WIERZE CZEMU TAK TRAKTUJĄ KOBIETY W CIĄŻY W ANGLII-MOIM ZDANIE JEŻELI KOBIETA POTRZEBUJE PÓJŚĆ SIĘ ZBADAĆ I MA JAKIEŚ OBJAWY...TO NIE MA, ZE MUSI BYĆ W 12 MIESIĄCU CIĄŻY CO ZA PARANOJA-WSPÓŁCZUJĘ WAM DZIEWCZYNY KTÓRE TO MUSICIE ZNOSIĆ :( :o_no::o_no::o_no: NO JA NA SZCZĘŚCIE JESTEM W AUSTRALII WIEC OPIEKA MEDYCZNA JEST TUTAJ NATYCHMIASTOWA PRZYCHODZISZ I NIE MA COŚ TAKIEGO ZE JESTEŚ WE WCZESNEJ CIĄŻY I NIE MOŻEMY ZROBIĆ CI BADAN CZY COŚ TAKIEGO....

NO MAM NADZIEJE ZE JUŻ MOŻE W KOŃCU BĘDĘ MIAŁA TA FASOLKĘ W BRZUSZKU ;)
DZIĘKI DZIEWCZYNY I TRZYMAJCIE KCIUKI

Moni :36_2_11:

Odnośnik do komentarza

Witam :) Jestem tutaj nowa. Dzisiaj zaczełam buszować po necie, poniewaz mam plamienia od dwóch dnia, a jutro powinnam dostać miesiączkę. Tylko, że mam nie regularne cykle, zauważyłam to dopiero wtedy kiedy zaczęłam z mężem planować dzidziusia. Weszłam na neta tak przypadkowo i zobaczyłam sobie na dni płodne , tam miałam obliczaną miesiączkie kiedy powinnam dostać. Wtedy się zorientowałam, że moje cykle miesiączkowe różnią się 3 dni od daty obliczonej w internecie. To mnie zastanowiło, iż od wczoraj mam właśnie plamienia, a tak jak wcześniej pisałam z obliczonego cyklu jutro powinnam dostac miesiączke. Dodam, że jestem po dwóch stratach ciąży co bardzo to przeżyłam.... Wcześniej nigdy nie zdarzało mi się mieć takich plamień jak teraz. Dodam jeszcze, że jestem za granicą i o ginekologa bardzo trudno. Pomóżcie proszę .... :)

Odnośnik do komentarza

po pierwsze mogą to być plamienia przed @.
po drugie najlepiej zrobić test, ale wstrzymaj się do jutra jeśli @ nie przyjdzie.
a po 3 - dziwne, że dopiero odkąd się starasz to zauważyłaś, że masz nieregularne cykle....
nie zwracałaś wcześniej uwagi na to?

i troszkę za mało opisałaś o sobie.
może napisz czy miałaś kiedyś monitoring albo badania hormonów i czy czujesz kiedy masz owu czy nie....itd

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...