Skocz do zawartości
Forum

Wzdęcia? Macie taki problem?


Rekomendowane odpowiedzi

SuzyMummy
Miewam wzdęcia ...
Przeczytałam kilka stron i jenda mówi że to sygnał początku poronienia.... inna zaś mówi że to całkiem normalne i nie ma się czego przejmować... Hm i w co tu wierzyć....

Macie problemy takie?? Albo czy mialyście we wczesnej ciaży???
kochana chciaz urodzilam ponad 6 miesiecy temu to wzdecia mialam i przed ciaza i podczas niej..prawie cala ciaze bralam espumisan w kapsulkach...bo w 12tyg wygladalam jak w 34:Szok: najpier przez tydzien po 3x dziennie 2 tabletki...to sie uspokoilo...potem odstawilam na jakis czas ale wrocilam znowu bo i wzdecia wrocily i tak 3 x dziennie po 1 tabletce...dodam , ze nawet zaparcia ustaly..a z nimi to sie tez nameczylam...nie denerwuj sie ..maluszek sie rozpycha i jelita naprawde maja coraz mniej miejsca to i gazy sie zatrzymuja...powodzenia:)
zaparcia sa 100razy gorsze od wzdec

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
Racja...
Ale te wzdęcia to bywaja uparte.... A brzuch wyglada jak piłka...
Okay widzę że nie ma się co bać :):):)

moze i upatre ale uwierz mi, nie maja sie co rownac z upartymi zaparciami:Kiepsko:...ja przez te zaparcia zakrwawilam w 7 tyg :(:Płacz: ale cale szczescie wszystko ok:Oczko:..i dzisiaj chrzcze mojego malego:Śmiech:..pozdrawiam serdecznie:Spoko: i zycze pogodnych dalszych miesiecy:):Święto:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...