Skocz do zawartości
Forum

co sie dzieje szukam pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

czarnawesta
byłam u lekarza prywatnego okazało się że lekarz w Grodkowie źle wywarzył moje dziecko był w szoku jak zobaczył wyniki badań które dostałam od niego także dziewczyny z opolskiego nie chodzcie do Grodkowa do lekarza bo nabawicie sie strachu tak jak ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mój dzidziuś waży 900 gram:D:D

Gratuluję Kochana. Ręce opadaja na tych konowałów :Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

itka22
Jak ja się tak naczytam jacy są "lekarze" i jakie rzeczy wciskają pacjentkom, to jestem coraz bardziej przerażona. Wychodzi na to, że jak jest jedna opinia i się z nią nie do końca zgadzamy zawsze warto sprawdzić u innego....Czasem mam wrażenie, że pacjentki są lepiej zorientowane od lekarzy.

... ja też mam takie wrażenie...

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

no własnie, ci lekarze...:/ moje malenstwo w 23 tc. ważyło 630 g nie wiem czy to za malo czy w sam raz w kazdym razie nie dostałam zdjęcia z usg, w kazdym razie teraz mam brac no-spe 2 razy dziennie i nie wiem co jest grane, bo lekarz nie łaskaw mi powiedziec, ide do niego jutro ostatni raz na usg, i tak nie leczy w szpitalu w którym planuje rodzić, na szczęście...

http://www.suwaczek.pl/cache/0f736d1559.png

Odnośnik do komentarza

maniulka173
A ja jestem w 16 tygodniu. tydzien temu bylam u lekarza a ten po zmierzeniu malucha powiedzial ze ma on dopiero 3 cm(!). niby mowil ze wszystko jest ok i wogole ale ja sie jednak martwie bo dzieciatko powinno miec juz chyba z jakies 11 cm tak? prosze odpiszcie

sprawdziłam teraz i moja Nikola w 14 tygodniu miała 10 cm, więc 3 cm to byłoby rzeczywiście bardzo malo, a może lekarz mówił 13? może spróbuj pójśc gdzies indziej na usg. Podejrzewam że gdyby faktycznie to było 3 cm, to lekarz nie powiedziałby że wszytsko jest ok.

Odnośnik do komentarza

maniulka173
A ja jestem w 16 tygodniu. tydzien temu bylam u lekarza a ten po zmierzeniu malucha powiedzial ze ma on dopiero 3 cm(!). niby mowil ze wszystko jest ok i wogole ale ja sie jednak martwie bo dzieciatko powinno miec juz chyba z jakies 11 cm tak? prosze odpiszcie

Pierwsze usg robiłam w 9tyg 6 dni i moje maleństwo miało wtedy 3 cm.

tak więc 3cm jak na 16 tydzień wydaje mi się mało... ale ja też uważam że jak coś nas niepokoi to powinnyśmy zwrócić się do innego lekarza... osttanio ciągke czytam o pomyłkach lekarzy .

Odnośnik do komentarza

czesc!!! chce napisac zebys sie nie martwila tym ze dzidzia jest troche za malutka bo....tak wcale byc nie musi...jestem w 36 tygodniu ciazy..jednak kolo 29 tyg ciazy moja ginekologiczka tez powiedziala ze moj maluch jest za malutki nawet duzo za maly...dostalam wiec skierowanie na badania prenetalne... i co sie okazalo...ze dzidzia wagowo jest prawidlowa a do tego ma sie super dobrze..odetchnelam z ulga...okazalo sie ze sprzety jakie sa uzywane do pomiaru malenstwa nie sa 100% moja gina pomylila sie prawie o 500 gram!!!! takze glowa do gory!!! radze byc dobrej mysli bo pewnie i u ciebie jest wsyzstko wporzadku !!!! caluje!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...