Skocz do zawartości
Forum

czy to normalne bole?


Rekomendowane odpowiedzi

od wczorajszego wieczoru boli mnie dół brzucha i pachwiny przy chodzeniu jak probuje podniesc noge do gory to tez czuje bol tak samo jak np. probuje usiasc po turecku dzis rano zauwazylam ze zaczelam lekko utykac na prawa noge tak mnie boli przy chodzeniu a dodam ze jestem w 7 miesiacu ciazy czy to normalne? moze to bys spowodowane przez brzuch? czy powinnam sie martwic? moze to miednica sie poszerza i stad ten ból? poradzcie

Odnośnik do komentarza

meggie86
od wczorajszego wieczoru boli mnie dół brzucha i pachwiny przy chodzeniu jak probuje podniesc noge do gory to tez czuje bol tak samo jak np. probuje usiasc po turecku dzis rano zauwazylam ze zaczelam lekko utykac na prawa noge tak mnie boli przy chodzeniu a dodam ze jestem w 7 miesiacu ciazy czy to normalne? moze to bys spowodowane przez brzuch? czy powinnam sie martwic? moze to miednica sie poszerza i stad ten ból? poradzcie

Miałam identycznie... szczególnie z tym kuśtykaniem na prawą lub lewą nogę...
po prostu dzidzia uciska na któryś z nerwów - tak myślę (bo się na tym nie znam) ...
ale jak najbardziej musisz to przejść , niestety :wsciekly:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kingusia1991
meggie86
od wczorajszego wieczoru boli mnie dół brzucha i pachwiny przy chodzeniu jak probuje podniesc noge do gory to tez czuje bol tak samo jak np. probuje usiasc po turecku dzis rano zauwazylam ze zaczelam lekko utykac na prawa noge tak mnie boli przy chodzeniu a dodam ze jestem w 7 miesiacu ciazy czy to normalne? moze to bys spowodowane przez brzuch? czy powinnam sie martwic? moze to miednica sie poszerza i stad ten ból? poradzcie

Miałam identycznie... szczególnie z tym kuśtykaniem na prawą lub lewą nogę...
po prostu dzidzia uciska na któryś z nerwów - tak myślę (bo się na tym nie znam) ...
ale jak najbardziej musisz to przejść , niestety :wsciekly:

Miałam tak samo jak Kingusia
W 8 miesiącu ciąży nie mogłam praktycznie chodzić,tak bolało.
Ale i tak polecam wizyte u lekarza:)

Odnośnik do komentarza

no ja mam tak samo. Od wczoraj nagle zaczął się taki bol. Z prawej strony głównie w okolicy kosci biodrowej do dołu. Przy wstawaniu lub podnoszeniu się boli. jak leżę lub mam nogi zgiete lub leże zgięta w pół to nie boli tylko gdy sie prostuję .
I gdy chodzę jak bym ciągneła prawa nogę za sobą . nie mam problemu z oddawaniem moczu itd.
Nie mam żadnych upławów.
Boli mnie tez w miejscu blizny po wyrostku czyli własnie w prawym dolnym boku. czuję ukucia.
I martwię się wizytę mam za 2 tyg. a mieszkam za granica i dostęp do lekarz jest troszkę ograniczony. Nie chciał bym panikowac i leciec do szpitala.
czym moze być to spowodowane rozciąganiem sie więzadeł rosnięciem macicy, i rozciaganiem zrostów po wyrostku??
Jestem w 20 tyg ciązy moja 1 ciąża. mam bnardzo mały brzuch bo jestem raczej szczupła. Dopiero od kilku dni zaczał mi brzuszek lekko odstawać . czy to może byc własnie przez rosnięcie ? tak się martwię.
dzidzia się rusza bo czuję jak kopie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...