Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu mam pewien problem z palcami u stóp zaczeło się od najmniejszego palca jest zasiniony, czerwono fioletowy, wygląda jakby krażenia w nim nie bylo, dodatkowo napuchnięte/nabrzmiały nie wygląda to jak stłuczenie czy uraz ale tak jakby jakas woda w nim była, nie raz dotykanie go sprawia ból o lekkim stopniu ale jednak, widze ze w tej chwili zaczyna się to dziać z kolejnym palcem tym obok właśnie tego sinego, od strony z której palce te się stykają też ukazuję się juz owo zasinienie, nie odniosłam żadnych urazów, wynikiem czego może to być? Prosże o rade.

Odnośnik do komentarza

Takiej sprawy nie należy lekceważyć. Nie warto w tym przypadku czekać, aż samo przejdzie bo może doprowadzić to do poważnych konsekwencji. Jeśli tylko widzimy niepokojące nas oznaki w naszym organizmie to powinniśmy się udać do specjalisty na konsultacje. Minęło już sporo czasu od kiedy pisałaś o swoich dolegliwościach. Mam nadzieję, że udało sie wyjaśnić co Ci dolega i nie było to nic poważnego. Proszę poinformuj nas co było przyczyną sinienia palców i jak poradziłaś sobie z tymi objawami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...