Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów, zmęczenie, pogorszenie wzroku


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny wiem że muszę wybrać się z tym do lekarza ale pierwsza myśl jaka mi przeszła to to by was podpytać- może któraś ma podobnie - jestem już pół roku po porodzie przez cc, jednak od kilku miesięcy mam problem z tym, że bolą mnie często stawy, pogorszył mi się wzrok, jestem zmęczona (i nie chodzi tutaj o nieprzespane noce- bo idę do innego pokoju ze starszym synem nierzadko). Nie wiem co mi jest a nie czuję się dobrze. Mam napęczniały non stop brzuch, czuję się wiecznie pełna i ogólnie mam mało energii. Czy może któraś ma/miała podobnie?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Proszę zrobić badania na WZW typ C czyli hcv może się okazać ze coś takiego się przytrafiło .Podobne objawy miałem powiększone śledziona dawała uczucie pełnego żołądka , ciągłe zmęczenie bóle stawów głowy i chwilami pogorszenie wzroku oraz nerwy jak jasny gwint.

Odnośnik do komentarza

Kolejna opcja to jakaś choroba z końcówką ......oza np. Mykoplazmoza. To są te wszystkie choróbska przenoszone przez kleszcze, pchły, wesz , komara czy kota . Lekarze często te kwestie pomijają. Jest to leczone antybiotykami. Warto wykonać badania krwi w tym kierunku. (Panele koinfekcji)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim uzupełnij niedobory w diecie, przyczyn takich objawów może być tak naprawdę wiele. Ale w tym wypadku polecam testy na nietolerancje pokarmowe. Może to być jedna z wielu reakcji alergicznych, dlatego warto to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Jak masz tak po porodzie to znak, że gospodarka hormonalna się nie uspokoiła i nie wróciła do stanu sprzed ciąży. Wg mnie, zamiast się leczyć doraźnie nie wiadomo ile, poszłabym do lekarza rodzinnego albo endokrynologa po skierowanie na badania poziomu hormonów i do tego morfologię. Zwykle niedobory jakichś składników albo nieprawidłowa praca hormonów powodują takie objawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...