Skocz do zawartości
Forum

Słowacja - Tatralandia


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala, a gdzie nocowaliście przez ten tydzień?

My byliśmy na Słowacji w lutym, na feriach. I przyłączam się do Twoich zachwytów- Tatralandia rzeczywiście jest super. Spędzaliśmy tam 3/4 dnia i ciągle nam było mało. Moim dzieciaczkom do 120 cm jeszcze duuuużo brakuje ale nie nudziło nam się ani przez chwilę.
Nawet z młodszymi dziećmi warto się tam wybrać, powiedziałabym że nawet trzeba. Moja córcia po powrocie mówiła że była nie na basenie, ale w wesołym miasteczku. ;-)
Moje dzieci były zachwycone dużym brodzikiem, ale i w głębokich basenach im się podobało (na miejscu kupiliśmy kółka do pływania z siedziskiem). Dla mnie ważne było to że temperatura powietrza jest tak duża że nawet po wyjściu z wody nie jest nikomu zimno, że stroje w mig wysychają. Podobały mi się też strefy dla dzieci-mały placyk zabaw z "kulkolandią", samochodziki na których mój synek jeździł obserwując w dole kąpiących się ludzi. Jako mama 2 latka doceniłam przede wszystkim zaciszne miejsce do wypoczynku dla dzieci, gdzie dzieciaczki mogą się zdrzemnąć, poleżakować, gdzie można podgrzać obiadki czy przygotować mleko dla młodszych dzieci. Na miejscu jest też restauracja. Ja byłam zachwycona tunelami, pontonami, razem z mężem trochę adrenaliny poczuliśmy.
Tatralandia ma swój szczególny urok zimą, kiedy na dworze mróz i śnieg, a my siedzieliśmy sobie w zewnętrznych parujących basenach o temp.40 st. Już myślimy by jechać tam znów latem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...