Skocz do zawartości
Forum

Bardzo blada druga kreska, czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila1995

Cześć dziewczyny mam takie pytanie spóźnia mi się okres kilka dni boli mnie podbrzusze i kuja jajniki myslalam ze to może być okres ale go nie ma a testy niestety ciągle wychodzą negatywne... Jak myślicie okres przyjdzie mialyscie tak?

Odnośnik do komentarza

Natalina2003 gratuluję. Powiedz lekarzowi o swoich obawach, a także o tym, że pracujesz z małymi dziećmi (zagrożenie infekcjami, chorobami zakaźnymi itp). Myślę, że nie będzie problemu ze zwolnieniem.

Kamila1995 na zmaine długości cyklu może mieć wpływ wiele czynników, np. stres, zmiana klimatu, zaburzenia gospodarki hormonalnej, nie tylko ciąża.

Odnośnik do komentarza

Natalina2003 gratuluję dzidzi :) Co do zwolnienia, to na bank bez problemu je dostaniesz. Opowiedz lekarzowi o poprzednich ciążach, o tym dlaczego rodziłaś przed czasem, zaznacz gdzie pracujesz- wiadomo, że praca z przedszkolakami, to nie to samo, co np. praca w księgowości ;) Myślę, że mając te wszystkie informacje bez trudu otrzymasz zwolnienie. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach świadomość lekarzy jest już tak duża, że sami wolą zaproponować zwolnienie i mieć pewność, że nie narażają pacjentki na konieczność męczenia się w pracy :) Najważniejsze jest przecież teraz Twoje dobro i Twoje zdrowie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...