Skocz do zawartości
Forum

Pomocy Boje Sie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dnia 13 marca miałam stosunek pozniej okres powinnam dostać 25marca ale spóźniał mi sie 10dni z czego po 7 dniach spóźnienia sie zrobiłam test i wyszedł negatywny w tamtym czasie miałam bardzo nerwowy okres podczas tego czasu co spóźniał sie okres. No ale okres dostałam i pozniej stosunek miałam 8 i 10 kwietnia po czym już nie miałam stosunku okres spoźnił sie 3 dni gdzie zawsze miałam regularny. Od ok 2-3 tygodni czuje w brzuchu dziwne uczucie jak by coś mi pękało i ruszało sie jak by coś kopało i bulgotała oraz odgłosu burczenie nasilające sie po jedzeniu oraz mój brzuch skacze tak jak by biło w nim serce równomiernie z moim często chodziłam oddawać mocz ale tez duzo pije płynów. I trochę przytyłam jak by na pod brzuszku i brzuchu. Boje sie czy to może być ciąża i czy nie będzie pozamaciczna powinnam dostać okres teraz 31 maja ale jeszcze nie dostałam dodam ze nie bolą mnie piersi ale mam bóle w podbrzuszu jajnikach i kręgosłupie w okolicach nerek oraz dzisiaj pojawiły sie napady oblewania potu mimo ze nie mam gorączki i np. Leżę w łożku. Mam mroczki przed oczami jak szybko wstanę. Mam tez większa ilośc śluzu w pochwie niż zwykle jest on przezroczysty a czasem biały. Dodam ze 2 lata temu urodziłam zdrowa córeczkę i nie miałam okresu od pierwszego miesiąca ciąży. Chciałabym wiedzieć czy to możliwe zeby to była ciąża i czy możliwe zeby z tego stosunku 13 marca gdzie test wyszedł negatywny. Proszę o poradę na prawdę sie boje a jestem za granica i nie mogę udać sie do lekarza osobiście teraz.

Odnośnik do komentarza

Skoro bierzesz ewentualność zajścia w ciążę, to musiałaś uprawiać seks bez zabezpieczenia, a w takim przypadku musiałaś się liczyć z taką możliwością. Skoro byłaś już raz w ciąży, to powinnaś wiedzieć, że pierwsze ruchy dziecka czuć dopiero w ok. 17 tygodniu, a nie na samym początku. Zrób test, to wszystko się wyjaśni. Na strach już chyba trochę za późno...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...