Skocz do zawartości
Forum

Kryptozoospermia i co dalej?


Gość Martina83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martina83

Czesc dziewczyny. Staramy sie o dzidziusia ponad rok. Ostatnio poszlismy na badania i okazalo sie, ze moj partner ma zaawansowaną Kryptozoospermie.
Szansa na naturalne poczecie jest 2%.
Inseminacja i in vitro niemożliwe ze wzgledu na wadliwa budowe plemników.
Zostaje nam ICIS.

To wszystko jest dla mnie nowe, nigdy nie spotkalam sie z takimi terminami bo nie interesowalam sie tym. Jestem jednak pelna dobrych mysli, ze i nam sie uda.

Czy ktoras miala podobna sytuację?

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Niestety u mojego partnera w rodzinie sporo osbob ( i kobiet i mężczyzn ) mialo klopoty z zajciem w ciaze. Jego siostra walczy o dzidzie 6 rok...
Jestemsy w trakcie specjalistycznych badan. Jak na razie odebralismy hormony i sa OK. Teraz czekamy na wyniki posiewu nasienia beztlenowego.
No i na pewno po jakkims czasie powtorzymy badania nasienia ale w innym laboratorium o czym sam wspomnial prowadzacy nas androlog.

Nie dziękuję i prosze trzymac kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Medycznie to się nazywa Kryptozoospermia. Dla nas aby było jaśniej to bardzo minimalna ilość plemników w ejakulacie. No i wszystkie nieprawidłowe.
To schorzenie wychodzi podczas podstawowych badań nasienia także warto badać partnera. My dopiero po ponad roku udaliśmy się na badania....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...