Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuję optymizmu - 6 tydzień ciąży :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
wiem, że na forach to jest sporo obaw, kobiety po przejściach, problemy, dziwne objawy itd - rozumiem, że wtedy my kobiety potrzebujemy wsparcia. Ja za to piszę w całkiem innej sprawie :)
Chciałabym nie czytać o tym, że serduszka zarodków przestają być, że puste jajo, że poronienia :( To straszne przeżycia.
A ja jestem w 6 tygodniu ciąży, tydzień temu widziałam tylko pęcherzyk, ale czuję to dziecko w sobie i chcę aby było zdrowe i wiem, że takie się urodzi. Rodzina już wie i wszyscy płaczą ze szczęścia.
Kobitki z pozytywnymi historiami - napiszcie jak to było u Was.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgqt8aaqsq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Doris,co u Ciebie? Mam nadzieje ze pozytywnie? U mnie bylo tak ze sie statalismy o dziecko,niezbyt dlugo ale przed kazda miesiaczka mialam nadzieje ze jej nie bedzie i w koncu jednego dnia pewien zapach mnie bardzo zemdlil,nigdy mi sie to nie zdarzalo ale nie chcialam przed czasem sie cieszyc ale w terminie nie dostalam miesiaczki i juz wiedzialam :-). Po 2 tygodniach zobaczylam naszego maluszka na usg i mimo troche wczesniejszego porodu wszystko sie dobrze skonczylo. Na pewno u Ciebie tez wszystko bedzie dobrze tylko unikaj stresu i dbaj o siebie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...