Skocz do zawartości
Forum

Bez skutków


Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się o dzidziusia już 6 miesięcy i nic z tego nie wiem czy jest coś nie tak. Chłopak ma 25 lat ja za 2 miesięce 19 lat więc jesteśmy młodzi więc nie wiem czemu tak jest. Przed współżyciem miałam nieregularne miesiączki spóźniały się albo były wcześniej ale to parę dni różnicy. Gdy zaczęłam współżyć były co miesiąc tego samego dnia do tego powiększyły mi się piersi więc ja zadowolona już myślałam że się udało a tu znowu okres :( Czy to mogło być spowodowane stresem u chłopaka bo był poszukiwany i się bojał no ja też się stresowałam co będzie ale już za późno żeby coś zmienić bo został złapany po paru latach. Teraz akurat nie współżyłam przez miesiąc no i okres dostałam wcześniej czyli znowu nieregularnie. Poradzicie mi coś może jakieś tabletki zacząć brać ? bo jak wróci mam taką nadzieję że wyjdzie dużo wcześniej za jakiś czas powiedzieć mu że jestem w ciąży. I DO TYCH CO NIE MAJĄ POJĘCIA NIECH NIKT NIE KOMENTUJE ŻE KRYMINALSTA CZY COŚ W TYM STYLU. KAŻDY W MŁODYM WIEKU POPEŁNIA BŁĘDY BO NIE MYSLI JAKIE MOGA BYĆ KONSEKWENCJE NO ALE KAŻY ŻAŁUJĘ PO FAKCIE.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...