Skocz do zawartości
Forum

Pomocy, co robić


Gość Goja8

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, w styczniu minął rok kiedy staram się o dziecko, uprawiany seks prawie codziennie i co miesiąc mam nadzieję i zawsze przychodzi okres... W tym miesiącu jest zupełnie inaczej, bo musiałam wyjechać do mamy, która jest chora. Nigdy nie wyliczałam dni płodnych, bo miesiaczke miałam bardzo nie regularną, w listopadzie 26 w grudniu dostałam 10, tak samo w styczniu, w lutym 5. Z chłopakiem uprawiałam seks 12,13 i 15, a wczoraj bolał mnie brzuch i to nie jak na okres ani nie jajniki, po prostu macica na samym środku okolic bikini (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć) był do wytrzymania o ile leżałam skręcona z podciagnietymi nogami albo chodziłam po mieszkaniu, dziś za to cieknie ze mnie non stop śluz. Leżałam spokojnie i oglądałam, gdy się podniosłam to myślałam, że popuściłam, ale nie to takie ilości śluzu jest lepki i przezroczysty. Czy to coś może oznaczać, wiem, że jest o wiele za wcześnie, bo następna miesiączka w marcu, ale może któraś z Was pamięta jak wyglądały te pierwsze dni/tygodnie ciąży, czy wystąpił nadmiar śluzu. Po woli zaczynam wariować i nie myślę o niczym innym, nagle dookoła mnie na ulicy zaczęło pojawiać się tyle kobiet z brzuchem i z wózkami, że czuje jakby zaczęło mnie to prześladować... Może pocieszajace będzie jak powiecie ile wy starałyście/ starcie się o dziecko.

Odnośnik do komentarza

Ja tez radze wybrać się do lekarza, bo skoro od roku nie możesz zajść w ciążę, to może być coś nie tak. Co do Twoich objawów podobne miałam na samym początku ciąży, z tym że ból nie był aż tak dokuczliwy. Jeżeli nie dostaniesz miesiączki rób sobie testy ciążowe co tydzień. Skoro masz nieregularne miesiączki nie wiadomo kiedy miałaś owulacje. Zbyt wczesną ciążę test może zwyczajnie nie wykryc. Życzę powodzenia i cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...