Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość gosiaczek21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiaczek21

ostatni okres mialam 20.12.2015 mam cykle po 28 dn nastepny okres miał być 20.01.2016 i do tej pory nie ma a mamy już 03.02.2016 luty byłam u gin ok 21 stycznia i znalazł pęcherzyk w płynie obok macicy dziś jestem po tygodniowym leczeniu luteiną i po odzczekaniu niecałego tygodnia .Byłam u gin i nic mi nie powiedział ciąży nie widzi w macicy tylko ten pęcherzyk nadal jest w tym płynie obok macicy .Poradzcie mi proszę co mam robić cała jestem w nerwach bo kolejna wizyta dopiero 12.02. he;lp

Odnośnik do komentarza

Spróbuj uzbroić się w cierpliwość i nie panikować. Byłam w podobnej sytuacji. Lekarz widział pęcherzyk ale nie był pewien czy jest tam zarodek, czy bije serduszko. Ciąża była bardzo młoda, bo był to ok. 6 tydzień. Kazał zgłosić się ponownie za tydzień, wtedy usłyszałam juz pięknie i wyraźnie bijące serce :) dla mnie ten tydzień oczekiwania czy wszystko jest w porządku tez był koszmarem, odchodziłam od zmysłów, wiec Cię doskonale rozumiem. Musisz cierpliwie poczekać. Jak będziesz coś wiedziała daj znać. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...