Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy trudny do odczytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Mój problem polega na tym iż w siódmym dniu po współżyciu zaczęło mnie boleć podbrzusze (ból przypominający zapowiadającą się miesiączkę) jednak okres powinnam dostać 3 lutego (miesiączki zawsze mam bardzo regularne). Po kilku godzinach dostałam plamienia, był to ciemny śluz-trwał on ponad 2 dni. Już zaczynałam się cieszyć że może to być plamienie implantacyjne. Jednak 3-go dnia rano dostałam krwawienia (ale różniło się ono od miesiączkowe- krew z ciemnym śluzem i skrzepami). Zrobiłam dzisiaj test ciążowy. Kreska niby jest, ale baaardzo słabo widoczna.. :/ Szczerze powiedziawszy dostrzegłam ją dopiero po pewnym czasie. Proszę was o pomoc dziewczyny.. Czy to "krwawienie" jest normalne? Któraś z was była w podobnej sytuacji? Czy to krwawienie może mieć wpływ na wynik testu?

Odnośnik do komentarza

U mnie było tak, że zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i wynik był negatywny. Schowałam test do kosmetyczki i zapomniałam o nim. Pod wieczór zajrzałam znowu i patrzę, a tam pojawiła się druga kreska alee taka prawie niewidoczna. Zrobiłam drugi test, który pokazał dwie kreski, ale ta druga tak samo blada. Na drugi dzień wykonałam test trzeci, który pokazał dwie kreski już dobrze widoczne.
Na Twoim miejscu zrobiłabym drugi test albo beta hcg z krwi.

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

Czyli nie tylko mi przytrafiła się taka sytuacja.. I jakie zakończenie w Twoim przypadku Justyna92 było? :)
Przyznam wam się szczerze, że nie chciałam robić kolejnego testu, bo mimo że nie nastawiam się na pozytywny wynik to i tak się rozczaruję, ale dziś rano obudził mnie niesamowity ból głowy (nigdy nie cierpiałam na migrenę). Wstałam zrobiłam szybkie śniadanie i po 20min. dwa razy biegałam do toalety bo tak mi się wymiotować chciało.. Niby za wcześnie na pierwsze objawy (3 tygodnie) ale kobiecy organizm to jedna wielka zagadka. Jutro zrobię test ponownie. Dzięki dziewczyny że jesteście :)
P.S Czytałam że bóle głowy też mogą być objawem wczesnej ciąży. Pytanie do Pań które już mają swoje maleństwa - Co sądzicie na ten temat? Któraś miała taki objaw? Pytam, bo nie wiem czy w to wierzyć. Na forach można wyczytać wiele ważnych informacji ale i głupot :)

Odnośnik do komentarza

Teraz jestem w 17 tygodniu ciąży. Jeżeli kreska się pojawiła, to nie bez powodu. Mnie na samym początku też ciągle bolała głowa i to też był 3 -4 tydzień tydzień cyklu. Byłam też bardziej zmęczona. Mdłości pojawiły u mnie dopiero w 3 miesiącu, więc z tym Ci nie pomogę. Daj jutro znać, co pokazał test :) Najlepiej zrób 2 różne, bo testy mają różny poziom czułości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...