Skocz do zawartości
Forum

Plamienie implantacyjne


Gość misia6684

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misia6684

Witam :) Mam pewien problem. A mianowicie mam nieregularne miesiączki. I nie są to różnice między 21, a 35 tylko 35-85 także sporo. Ostatnią miesiączkę miałam 18.11. W tym czasie kochałam się z narzeczonym 4.12 i 6.12 i 10.12. Przez ostatnie kilka dni zaobserwowałam plamienie na bieliźnie koloru brązowego. W piątek 11.12 w pewnym momencie zaczęła mi lecieć krew, ale to było tylko jednorazowo i w niedużej ilości. Dzisiaj już nie mam ani brązowego plamienia, ani krwi. Z tym plamieniem byłam u lekarza, który stwierdził, że nie może wykluczyć ani ciąży ani miesiączki ( na USG nic nie widać). Co więcej przepisała mi tabletki antykoncepcyjne na wyregulowanie miesiączki. Jednak boję się na razie ich brać. Czy jest szansa, że mogę być w ciąży? Planuje jutro wykonać HCG i nie wiem, czy nie będzie to za szybko.

Odnośnik do komentarza

Implementacja nastepuje po dwóch tygodniach. Matematyka się nie zgadza.

A leczysz te cykle? Potwierdzilas, ze w ogóle masz owulacje? Może masz policystyczne jajniki? Ja musiałam brać progesteron przed zajściem w pierwszą ciążę.

Beta od razu Ci powie czy jesteś w ciąży. Nawet wczesnej, więc warto poczekać na wynik.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Z tym od razu to nie całkiem - pojawia się 48h po implantacji ale dużo wcześniej niż testy itd.

I tak jak pisze blacky - ja bym najpierw zajęła się tymi cyklami, choć niekoniecznie pigułkami anty....
Na początek pomiar temperatury żeby określić czy jest owu i diagnostyka w kierunku pcos... Takie cykle nie są normalne, a jeśli to pcos to pigułki nie rozwiążą problemu tylko odsuną go w czasie....

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjgtd95fou3.png

jeśli chcesz znajdziesz sposób jeśli nie chcesz znajdziesz powód..

Odnośnik do komentarza

A tak matematycznie... Gdyby owu było ok 4.12 to 11 mogła teoretycznie być implantacja, ale to na usg coś by już było widać....
Ewentualnie mogło to być plamienie około owululacyjne, też się zdarza, choć też powinno być coś widać na usg, choć jeszcze mogło być za wcześnie....
Ale beta da jednoznaczna odpowiedź, od 10.12 minęło dużo czasu

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjgtd95fou3.png

jeśli chcesz znajdziesz sposób jeśli nie chcesz znajdziesz powód..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...