Skocz do zawartości
Forum

Ciąża- możliwa???


Gość GieniaP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GieniaP

Witam. Opiszę mój problem. Kochałam się z chłopakiem 2 czerwca (w nocy) 8 dnia cyklu, okres dostałam 26 maja. Cykle mam: 37, 37, 30, 33dn-ostatni. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i do tego dość szybko skończyliśmy, więc do wytrysku dość daleko. Tego samego dnia rano włożył penisa po dokładnym wytarciu na 3 min? nie do końca napewno, bo nie dałam rady. Mam infekcję grzybiczą, wróciła. Dlatego też stosunki krótkie, bo ból. 14,15 czerwca (myślę, że owulacja) wypadł mi czop śluzowy podbarwiony krwią (smugi). Śluz strasznie rozciągliwy, jak płodny. To miało miejsce tylko raz i jednego, i drugiego dnia. Brzuch troszkę pobolewał, ale delikatnie. Od tamtej pory delikatnie bolały same sutki. Teraz, aktualnie piersi. U ginekologa byłam odnośnie infekcji 19 czerwca. Nie mówiłam o podejrzeniu ciąży, no bo wydawała mi się niemożliwa.. Pisałam też na forach odnośnie tego, to dostawałam odpowiedź negatywną. Mówiłam o śluzie z krwią, to mówił, że tak się może dziać przy owulacji. Przechodziłam też zapalenie pęcherza w tym samym czasie (krew w moczu). Zrobił usg dopochwowe, wszystko w porządku. Macica lekko wygięta, ale taka moja uroda i nie powinno być problemu z zajściem w ciążę. Mówił o ciałku żółtym w lewym bodajże jajniku i przytakiwał głową, że wszystko jest w porządku. (wyczytalam w internecie, że jest tuż po owulacji). Przepisał mi leki na grzybicę, ale jeszcze ich nie biorę, bo czekam na okres a trzeba je brać 12 dni. Robiłam test ciążowy 14 dni od stosunku po południu, negatywny. W ostatnich dniach czułam się senna, zmęczona, mało jadłam (ale ogólnie mało jem, jestem strasznie chuda) Sporadyczny ból brzucha kończący się biegunką ( strasznie panikuję odnośnie tej sytuacji....) Dziś jest 1 lipca, okres się spóźnia 3 dni jak wyliczyłam? Parę dni miałam sucho, troszeczkę wodnistego śluzu (niepłodnego?) a dziś troszkę mlecznego białego-żółtego? Troszkę na majtkach. I moje pytanie brzmi- czy mogę być w ciąży???

Odnośnik do komentarza

Droga GieniuP

Z opisanej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest naprawdę bardzo nieiwielkie. Skoro przytulaliście się 2 czerwca, a owulacja mogła być 14,15 to nie możliwym jest, że plemniki tak długo by przetrwały przy pełnym stosunku. Tutaj takiego nie było, a więc możesz się uspokoić. Nie wiem jak z innymi stosunkami, ale nic nie piszesz, więc odnoszę się tylko do tych. Jednak jeśli nadal czujesz niepokój to zrób test apteczny, bądź z krwi beta HCG (płatny 20-40zł). Na przyszłość polecam obserwację cyklu, jeśli nie chcesz korzystać z metod antykoncepcji hormonalnej. Obserwacje temperatury +szyjki + śluzu i do tego prezerwatywa nie powinny Cię zawieźć. :)

Pozdrawiam serdecznie
Martynka92

http://ovufriend.pl/thumb/6a2ea917bc833dcc8aa0d11f5bf321fd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...