Skocz do zawartości
Forum

czy jest jeszcze szansa?


Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na wieści czy to ciąża czy nie :) Ja będę testować za tydzień. Póki co wytrwale piję inofem i czekam. Niedługo mam badania krwi i hormonów. Mam nadzieję, ze po trzech miesiącach regularnego picia inofemu jest poprawa. Czuję się o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że nie ma szans:( Starajcie się dalej. Nam się udało po 3 latach. To były najgorsze 3 lata mojego życia bo bardzo chciałam mieć dziecko a nie mogłam. Byłam u mnóstwa lekarzy, w różnych klinikach i nic. Dopiero jak odpuściliśmy to się udało. Co do inofemu to słyszałam o nim sporo dobrego, podobno jest skuteczny nie mozna tylko przerywać kuracji.

Odnośnik do komentarza

Szansa zawsze jest. nie można tracić nadziei. Starajcie się po prostu dalej. W końcu się uda. Znam wiele par które starały się latami i w końcu zostały rodzicami. Możesz się wspomagać inofemem tak jak piszą dziewczyny. Trzymam kciuki za was.

Odnośnik do komentarza

Też słyszałam że Inofem potrafi sprawić cuda :) Usłyszałam o tym suplemencie od swojego lekarza ginekologa. Ja dopiero zacznę go pić - kupie od razu duże opakowanie ;) Czytam skład- kwas foliowy, inozytol- musi mi pomóc :) No i jak ładnie wyreguluje mi poziom hormonów w organizmie to będzie wszystko ok :) Bo wyniki badań nie są złe. Też słyszałam że kuracja Inofemem bardzo skuteczna. No i smak ma fajny, cytrynowy. Czekam na efekty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...