Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy


Gość Elaborate85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elaborate85

Witam mam pytanie do Państwa. Od około 1-2tyg. Mam dziwne objawy czuje uciążliwy tępy ból głowy mam bardzo gorące ciało (dotychczas zawsze było mi zimno )mimo ze mierzyłam cisnienje wczoraj i mam 103na 69 puls 72. Uczucie jakby moje serce biło szybciej ,lekkie rozwolnienie ,jest mi troche duszno. Myslalam ze to ciaza robiłam test ciążowy papierkowy dzis koło 10 godziny.i wynik wyszedł negatywny. Miesiączka powinna przyjśc na dniach. Kochany sie z mężem bez zabezpieczenia od około 2tyg. Czy możliwe ze jestem w ciazy mimo ze test wyszedł negatywny. Bardzo dziekuje za odp. ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj, Elaborate. :)

Po tego typu objawach trudno powiedzieć, czy jesteś w ciąży czy też nie.
Ostatnio obserwujemy gwałtowne zmiany pogody, co może być przyczyną dość niskiego ciśnienia czy dusznosci.
Rozwolnienie może być objawem choroby czy zatrucia. Wiele kobiet przed okresem ma też tego typu objawy bądź zaparcia.

Jeśli chodzi o test ciążowy, mógł wyjść negatywny, jeśli masz jeszcze zbyt małe stężenie HCG w moczu. Tego typu test i inne testy ciążowe z apteki warto zrobić dopiero w dniu przewidywanej miesiączki, a nawet kilka dni czy tydzień później. Wcześniej stężenie HCG może być na tyle niskie, że test ciążowy go nie wykryje.

Polecam Ci poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i jeśli jej nie dostaniesz, po 3-4 dniach zrobić test ciążowy. Jeśli bardzo chcesz wiedzieć wcześniej, możesz wykonać Betę z krwi.

Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki!

http://www.suwaczek.pl/cache/4a66e6cd7b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...