Skocz do zawartości
Forum

Słaby okres, wrażliwe sutki, 2 testy negatywne


Gość MX222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Czy mogę być w ciąży, jeżeli dostałam okresu w spodziewanym dniu, lecz był słabszy niż zwykle, mniej krwi (chociaż nie bardzo mało). Przed okresem zawsze bolały mnie piersi i sutki teraz nie. Tak samo podczas okresu strasznie boli i muszę przyjmować leki przeciwbólowe. Mam raczej długie cykle 38-40 dni. Robiłam test pierwszego dnia tego krwawienia (po południu) i wyszedł negatywny. Potem miałam więcej krwi ale nie tyle co zawsze, trwało to 5 dni. Tydzień po zrobieniu pierwszego wykonałam drugi (też po południu) i również wyszedł negatwyny. Teraz po ponad tygodniu mam bardzo wrażliwe sutki. Czy mogę być w ciąży pomimo okresu i 2 testów negatywnych? Strasznie paniukuję, choć zawszę podczas stosunku zabezpieczamy się używając prezerwatyw i bardzo uważamy. W celu większego bezpieczeństwa zawsze myjemy ręce i przecieramy spirytusem.

Odnośnik do komentarza

MX222, nie wiem czy słyszałaś ale czasem kobieta tak bardzo chce dziecka albo na odwrót tak bardzo boi się ciąży że "wmawia" sobie różne objawy (może mieć mdłości, bolące piersi itp). Czasem testy nie są wiarygodne, z różnych powodów. Najlepiej wybrać się do ginekologa, on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...