Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe, że to ciąża?


Gość Estera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane ! Wiem że tutaj są już kobietki szczęśliwe.. !:))z maluszka ...ale mam pytanko...
Kochałam się z mężem 9-10 listopada teoretycznie dni bezpłodne ...18 listopada (wczoraj ) miałam dostać okres... tak poleciała mi blado różowa kropeczka ...włożyłam tampona bo myślałam żę to okres fakt na tamponie było troszeczke delikatnie różowe ale od tego do dziś nic ...czysto sucho... dziwne pobolewanie jak by miała dostać okres ..czy to może być ciąża ? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mam taki problem i chciałbym zapytać czy któraś z was już tak miała. Mieszkam w uk, ostatnia miesiączkę miałam 26. 09, miałam trochę stresów wiec mi się spóźniala ale długo robiłam test ciążowy wynik negatywny a miesiaczki brak, aż do 9 listopada pobolewalo mnie podbrzusze na drugi dzień dostałam plamienia, przeczytałam gdzieś ze to może być owulacja wiec zrobiłam testy owulacyjne i wynik pozytywny dwa dni po tym doszło do zbliżenia,plamienie nie ustępywalo przez prawie 3 tygodnie postanowiłam pójść do lekarza, odpowiedziałam o swojej sytuacji,doktor mnie zbadala i stwierdziła powiększona macice skierowała mnie na usg żeby potwierdzić ciążę lub już jej brak. Tylko jest problem już czekam na te usg 4 dzień i się zastanawiam czy to rzeczywiście może być ciąża lub poronienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...