Skocz do zawartości
Forum

Negatywny, test bHCG pozytywne i krwawienie


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, Jestem tu nowa od dłuższego czasu zaglądam do Was:) Staramy się z mężem ok kilku miesięcy niestety bez rezultatów aż do teraz .
Mam pytanie moze któraś z Was spotkała się z sytuacją gdzie testy pokazywały jedna kreskę a bhcg wynosiło ponad 25 dokładnie 26,8) . Postarma się streścić ostatni okres miałam 21-09 cykl mam 30 dni kilka dni temu tj w 32 dc zrobiłam bete wyszło 26,8 w tym samym dniu z rannego moczy test negatywny. Dzizś w 35 dc pojawiło się krwawienie i skrzepy wielkości ziarenek maku no może ciut większe do tego czasem nitki, krew jasnoczerwona. Dziewczyny co robic lekarza mam dopiero w środę to będzie pierwsza wizyta z pozytywnym hc. Nie wytrzymam tyle bo się zamartwiam . Dziś robiłam jeszcze bete ale wynik dopiero w poniedziałek. Może jest jakiś domowy sposób by podtrzymać ten groszek mój jeśli tam jednak jest . co robić . Pomóżcie bo nie wytrzymam. Z góry dziękuje .

Odnośnik do komentarza

Zadzwonilam do lekarza i powiedział ze opcje sa dwie brac wlasnie luteine albo czekac na rozwoj sytuacji i zasugerował druga bo jesli cos jest z zarodkiem nie tak to to lepiej dac zrobic naturze swoje to tak w skrocie . ogolnie przez noc jak wstalam to mialam wielki skrzep i rano tez wielkości kciuka . nawet piersi mnie juz nie bolą. Poczekam do jutra na wyniki i jak wzrosło to do szpitala pojade. Chyba nic z tego nie będzie a tak się cieszyłam.:-(

Odnośnik do komentarza

Pojechałam do laboratorium do szpitala. Prywatnie zrobiłam bhcg i już za pózno na cokolwiek wynik 4,2.wyje jak bóbr bo to moj pierwszy groszek był i mam nadzieję, że ostatni. W środe idę do lekarza może coś zaradzi żęby tak się nie działo. Teraz pozostaje mi tylko czekać na następno próbę. Zresztą nie wiem czy można od razu się starać .Lekatrz pewnie wszystko mi powie, a Wy od razu mogłyście działać dalej? Nie wiem co teraz mam mętlik a do środy daleko.Poczytam i poczekam. jedno teraz wiem, że napewno drugi raz takiego błędu nie popełnię tylko od razu do szpitala tak jak radziła aasiak.

Odnośnik do komentarza

nie martw się nie jesteś sama my też to przeszliśmy dwa razy 1,5roku staraliśmy się o dziecko bez skutku nawet nie wiedziałam zaszłam w ciąże zaczęłam plamić lekarz kazał zbadać Bhcg wyszło 190 na USG nie było zarodka trafiam do szpitala poziom rósł bardzo wolno nagle zaczął spadać poronienie samoistne poczekaliśmy 3miesiące i znów to samo obie ciąże 5 tygodni ten sam schemat teraz robimy badania boje się bardzo......

Odnośnik do komentarza

W środę idę do lekarza . zobaczymy co uradzi póki co mam nadzieję że to się już nie zdarzy ale to taka moja nadzieja. Dziękuję Wam i życzę wszystkiego dobrego i trzymaj kciuki za powodzenie każdej ze staraczek. Damy radę .zobaczymy co na to lekarz. Moze coś przepisze żeby zapobniec ypowtórnej utracie o ile się uda :-[ Aniu 87 k trzymam mkciuki.napewno sie uda .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...