Skocz do zawartości
Forum

Czy wreszcie się udało zajść w ciąże?


Gość Starająca...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Starająca...

Witajcie kochane ! Prosze was o pomoc bo sama juz nie wiem co sie ze mną dzieje :( a wiec ostatnia miesiączka zaczęła sie 13 września a 9 dni pózniej doszło do stosunku,finish we mnie.. Mam bóle jajników mdłości i nie jest to wymysł mojej podświadomości..a jednocześnie dzis czyli 7.10 zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny..myśle ze juz powinno wyjść ..kochałam sie rownież 4.10 i 5.10 a cykle mam około 30 dniowe także miesiączka powinna przyjść około 13.10 .moje pytanie ..czy możliwe ze zaszłam w ciąże po stosunku tego 9.10? Pomimo ze test wyszedł negatywnie ale to moze za wcześnie? I czy jest teraz szansa ze sie mi udało? Plus te bóle jajników i mdłości...prosze doradzcie mi...dziękuje

Odnośnik do komentarza

jeszcze nie cały tydzień ......dasz radę a jak się stresujesz to idź ma betę ... ona wczesną ciążę wykrywa . Pamiętaj też że jak już długo się starasz to nasza psychika też płata figle .....i różnie może być ..... czasami wmawiamy sobie objawy ... No ale pisałaś że tak nie jest to wierzę w to że może być coś więcej na rzeczy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Nie wmawiam sobie tych mdłości ..ostatnio musiałam wysiąść z autobusu bo bym zwymiotowala..i częste kłucie jajnika .. Szaleje juz ..z drugiej strony wydaje mi sie bez sensu iść teraz na badanie z krwi bo znow sie starałam i moze teraz sie uda ..eh . A to ze wynik testu negatywny... To jest możliwość ze po prostu za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...