Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie po okresie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny, mam taki problem. 25 wrzesnia dostalam okres (3 dni wczesniej niz powinno byc bo cykle mam 28 dniowe a ten byl 25 dniowy) normalnie moj okres trwa 4 gora 5 dni....Dzis jest 8 dzien a ja nadal mam brazowe, bordowe plamienia na bieliznie...czy powinno mnie to martwic? Oprocz tego od 2,3 dni boli mnie glowa i jestem taka ospala, bola mnie wszystkie kosci...

Odnośnik do komentarza

Witaj,
ja też mam podobny problem. Od okresu (30.09.2014) jak tylko skończył mi się po ok. 5-6 dniach ciągle mam ciemno brązowe plamienia, które w ostatnich dniach były troszkę bledsze - plamiłam tak do wczoraj non stop przez 13 dni. Nie wiem co to może być, obawiam sie, że to problemy z hormonami, Może ktoś miał podobnie, proszę dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.Okres dostalam w terminie mam regularny co 28 dni.Po pieciu dniach krwawienia skonczyl mi sie okres.A 7 dc zaczelam plamic i tak trwa do dzis a 11 dc.Bola mnie piersi,jestem strasznie nerwowa.Nie wiem co mi jest?Ktoras z was tez tak miala?

Odnośnik do komentarza
Gość maggie123

mam podobne plamienia czytałam ze moga to byc objawy miesniakow macicy ktore trzeba usuwac operacyjnie ale zlezy kiedy wystepuja bo sa tez takie ktore nie przynosza zadnych dolegliwosci ja tam mam 19 lat ale jeszcze nie bylam u ginekologa bo sie boje strasznie a rodzice mowia ze powinnam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...