Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem tutaj nowa.Od jakiegoś czasu staramy się z męzem o dzidziusia. Jak na razie nic z tego ;( Jednak dzisiaj mnie cos zastanowiło.Kochalismy się w 10,11 i 13 dniu cyklu czyli w moje dni płodne.Niestety dostałam okres 27 lipca...tzn sama nie wiem czy to był okres niby bolał mnie brzuch ale był baaardzo skąpy i trwał tylko 3 dni a zawsze trwa ok 6.Przed okresem zrobiłam test i wyszedł oczywiście negatywny.Jednak od tygodnia ciagle boli mnie cała jama brzuszna i mam wzdęcia.Jestem tez bardzo zmeczona i senna. A na dodatek dzisiaj w pracy moja klientka popatrzyła na mnie i spytała się czy przypadkiem nie jestem w ciaży bo jakos na buzi inaczej wyglądam...Dziewczyny i co wy na to wszystko? takbardzo chciałabym być w ciąży ze az boje się zrobić jutro rano test żeby się nie rozczarować ;( Dodam jeszcze ze mam za wysoki poziom prolaktyny ale mój lekarz powiedział ze jak nie zajdziemy w ciaze w ciągu pół roku to się dopiero zaczniemy ta prolaktyna przejmować. Pozdrawiam was serdecznie i licze na wasza opinie ;)

Odnośnik do komentarza

dzieczyny, róbmy testi i idźmy do lekarza, bo to wtedy bedziemy miec pewność, ja tak juz czekam na te kreseczki i czekam, aż postanowiłam zafundowac sobie pełna kuracje na Płodność z moimi Baby&MamaMed, bo musze się za siebie wziąć i unormowac co tam mam nie unormowane. Trzeba sie zmobilizować. mam nadzieję, ze niedługo dla wszystkich z nas największym zmartwieniem bedzie tylko jaki wybrać wózek

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki :) Tak tu czytam i czytam, i mam coraz większą nadzieję, ze jednak moje marzenie się spełni. Tylko jest jeden szkopuł... Zrobiłam 3 testy i na każdym wyszło po dwie kreski. Tylko ta druga kreska taka jakaś bledsza i węższa od tej kontrolnej. Wiem, że jestem młoda i wiele osób by jeszcze poczekało ale nie mogę walczyć sama ze sobą i wszystko we mnie jest nastawione na maleństwo... Boję się, ze to fałszywy alarm, bo wiem, że jeszcze niedawno miałam problemy z torbielami na jajnikach... Bolą mnie piersi i dół brzucha też pobolewa i straszna maruda ze mnie wyłazi... jak myślicie mogę mieć nadzieję? To 42 dzień cyklu...

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim :)
staram się nie wkręcać ale nie jest łatwo wiadomo...
od ponad roku staramy się o dzidzię
przeszłam 3 cykle z duphastonem-miałam za mało progesteronu, to mi wyregulował miesiączki w miarę 28-35 wczesniej 30-48. teraz przerwa od dupka cykle w miare ok
ostatni cykl trwał 28 dni, teraz mam 33 dc od 2 dni boli mnie podbrzusze ale bardzo nisko tak jakby mnie kłuło w kości łonowej. mega zdęty brzuch, uczucie pełności i lekkiej zgagi. @ oczywiście na razie brak. ok 1,5 m-ca temu miałam hsg badanie jajowodów były drożne. piersi o dziwo nie bolą mnie jak zwykle przed @ ale są większe.
a tej nocy śniło mi się że wycieka mi pokarm z piersi-masakra jak mozna się nakręcić :D ktoś ze swoich objawów kojarzy cos podobnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...