Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

od wczoraj parę znaków mi nie daję żyć:(
może powiem od początku robiłam to z chłopakiem 14 czerwca i skończył we mnie.
Pojawił mi się niby okres 26 czerwca.Tylko jak napisał bym dziwny w pierwszy dzień lał mi się nie lał (ale tak pierwszego dnia mam)tylko co mnie w tym zdziwiło bolało mnie nie jak zawsze brzuch tylko tak jak by jajniki i pod brzuchem a zawsze to cały brzuch.A w drugi dzień lało mi się bardzo a w trzeci już myślałam że mi się skończył(coś rano było i tyle)i tak było wczoraj a dziś mi się skończył;)a zawsze to mi się lało i lało;)a i jeszcze jak się kąpałam to zauważyłam że moja sutki są brązowe i mają dziwne grudki:(i moja pochwa wydawał mi się ciemniejsza.Wczoraj było mi bardzo nie dobrze rano i oprócz tego bolały mnie jeszcze piersi i plecy(nigdy tak nie miałam nawet przy okresie)i dziś nadal te plecy:(jutro zrobię test ciążowy;)tylko moje pytanie to ciąża ?

Odnośnik do komentarza

czy to ciążą, to dowiesz się jak zrobisz test, a dla większej pewności polecam badanie z krwi na zbadanie poziomu beta hcg tu już pewność 100%, ciekawi mnie jak zobaczyłaś że masz brązową pochwe...
Z tego piszesz to objawy takie ciążo-podobne, tylko z tym krwawieniem dziwna sprawa. zrób test i zbadaj betę i będziesz miała czarno na białym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...