Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę robiłam z chłopakiem to i powiedział mi że zapomniał wyciągnąć i się spuścił we mnie:(nie wiem czy w tym dniu miałam dni płodne bo nie umię tego liczyć ostatnio okres miałam 29 (okres mam 4albo 5 dni)a w Kwietniu miałam 26 więc jak liczyłam to mi wyszło 33 dni cyklu(przeczytałam ze liczy się od pierwszego dnia miesiączki do kolejnej)ale nie wiem czy dobrze obliczyłam.Wiec wyszło by ze miałam dni płodne?a i kiedy można najszybciej sprawdzić testem ciążowym?

Odnośnik do komentarza

licząc długość twojego cyklu jako mniej więcej 32 dni wynika z tego, że były to dni płodne pod warunkiem, że co miesiąc tak masz.... prawdopodobieństwo ciąży jest na prawdę bardzo duże
test by był wiarygodny to powinnaś wykonać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki czyli 30 czerwca... albo i później.... ale to nie gwarantuje, że wynik będzie wiarygodny bo wiele przypadków mówi, że druga kreska pojawia się nawet tydzień po spodziewanej miesiączce

obserwuj swoje ciało i dawaj znać czy masz jakieś objawy, czasami można to zaobserwować wcześniej..

Odnośnik do komentarza

xanciax w ciąże nie jest tak łatwo zajść jak się mysli, ale jesteś w grupie " ryzyka", że mogłaś zajść w ciąże, to zalezy czy masz regularnie te 33 dni cyklu , bo wtedy wyszłoby, że akurat trafiliście w termin, albo jednorazowo okres ci się się spóźnił ostatnio i owulacja nie jest do wyliczenia.To rożnie bywa - jak w loterii , nawet owulacji na 100% nie można stwierdzić, bo przy regularnym okresie który miałam równe 28 dni cyklu, owulacja mi się spóźniła o 3 dni( robiłam testy owulacyjne). Na razie się nie stresuj, za 2 tygodnie zró sobie test ciążowy albo lepiej idz na badanie beta - krwi będziesz miała wtedy wynik na 100%.Mam nadzieję, że wyjdzie tak jak chcesz. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość cukierkowa

ma pytanie na początku grudnia uprawiałam seks z chłopakiem, w prezerwatywue nie skonczył we mnie wiec mysle ze nic z tego, ale biorę tablaetki antykoncepcyjne i po skonczeniu tabletek,w przerwie czekajac na okres, uprawialismy seks, w prezerwatywie, doszedł we mnie. Dostałam okres. Tylko że 3 dniowy. Zawsze miałam po 6-7-8 dni, teraz tylko 3. Czy to może być ciąża? dodam że zawsze miałam bardzo obfite okresy, a tu był dużo mniej w porównaniu z wczesniejszymi. Niby ze mnie leciało niby był, ale taki krótki i mało obfity.. Boje sie bardzo bo ni wiem co robić... Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Gość cukierkowa

Kochane kobietki. 14 dni od stosunku zrobiłam betę. Wyszła ujemna, brak ciąży. Jednak czytałam, że w wielu przypadkach beta może się mylić, lub jest za wcześnie zrobiona. Wyszło mi, że nie ma ciąży ale:
-często mam nudności
- jestem coraz bardziej zmęczona, mam zadyszkę
- bolą mnie piersi po bokach przy dotyku
- na piersiach uwydatniły się gruczoły łojowe, których wcześniej nie miałam.
I o ile mogłabym to wszystko wziąć za paranoje to podstawowy główny objaw: okropny i straszny ból ma dole, jakbym miała dostać okres, oraz krwawienia, plamienia, brązowo-pomarańczową (nie umiem inaczej tego opisać) krwią. Parę kropel na wkładce. I tak cały czas. Czy uważacie że za wcześnie zrobiłam betę? czytałam że wielu kobietom beta wyszła ujemna, parę dni później zrobiły drugą i ciąża wyszła. Zrobiłam ją 14 dni od stosunku, myślałam że to już da odpowiedni efekt. W środę (o losie, dopiero) idę do ginekologa, wcześniej niestety na nfz nie przyjmują. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość ewela oliwia

Ja okres mialam 11marca trzy dni krwawienia zawsze mialam 28 cykl ale reraz sie opoznil i to cykl 32 czyli4 dni . Dni plodne obliczylam 26,27,28,29,30 w te dni kochalam sie 26 28 z finalem w srodku jakie ryzyko ciazy ????

Odnośnik do komentarza

Witam, na prima aprilis chciałam zrobić mojemu chłopakowi kawał i wkręcić go, że jestem w ciąży. Kupiłam w tym celu z koleżanką test i zamierzałam zostawić u niego w mieszkaniu opakowanie, stwierdziłam, że przy okazji dla zabawy zrobię ten test. I wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy na teście pokazały się dwie kreski, co prawda druga była troszkę jaśniejsza, ale mimo wszystko byłam w szoku. Poszłam więc do apteki i kupiłam trzy kolejne testy, a wynik wciąż wychodził taki sam. Czy to możliwe, że te wszystkie testy się myliły? W połowie marca dostałam okresu, był lekko spóźniony, ale czasem się tak u mnie zdarzało, jednak był bardzo delikatny i trwał zaledwie dwa dni przy czym zawsze miałam obfitą miesiączkę trwającą 5-7 dni.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej będzie jak pójdziesz do swojego labolatorium i zrobisz badanie betaHCG. Nie jest drogie, kosztuje około 40 zł, a będziesz miała całkowita pewność. W zależności od labolatorium, wynik możesz mieć jeszcze tego samego dnia. Jeśli wyjdzie, że nie jesteś, koniecznie idź do lekarza. Skoro twierdzisz, że nie ma możliwości, bo się Zabezpieczacie, to faktycznie niepokojące.

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Hej mam wielki problem ... dostałam okres 15.04... był on bardzo dziwny bo brazowy ... jeden dzień tylko brazowy z krwią . Dzisiaj 18.04 juz tylko brązowa plamka i to by było na tyle . Przed tym dziwnym " okresem" bolało mnie bardzo podbrzusze, piersi (sutki najbardziej) tyl glowy mnie czasem pobolewa. .. wieczorami i porankiem było mi nie dobrze ale nie wymiotowalam ... mialam tez nagle napady słabości i nic mi się nie chce . Zrobiłam się taka leniwa strasznie . Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka wogóle ....eh do tego w nocy nie moge zasnac ; ( bo za duzo chyba mysle... Dodam jeszcze, że nie biorę zadnych tabletek antykoncepcyjnych. Kochałam się z moim facetm bez zabezpieczenia w dni płodne. Czy mogę być w ciąży ? ... czy te objawy i 3 dniowy "okres" jest jakim znakiem dla mnie ?? Pomóżcie... doradźcie co mam robić ...

Odnośnik do komentarza
Gość Krocia18

Cześć Dziewczyny :) Mam problem.. 2 dni temu kochałam się z moim narzeczonym stosując seks przerywany i był to ostatni dzień okresu a w zasadzie to już tylko takie delikatne brudzenie na brązowo, wychodzi na to ze był to 7 dzień cyklu przy moich cyklach 30 dniowych. Kiedy wróciłam do domu włożyłam tam sb palec (mam problem z infekcjami i chciałam sprawdzić co tam słychać) i powąchałam poczułam zapach spermy, powąchałam również wkładkę i tam też był ten zapach. Dziś 3 dzień po stosunku a ja na majtkach zauważyłam blado-różowy śluz. Dziewczyny co o tym myślicie? Mogę być w ciąży ? Wczoraj cały dzień mnie mdliło i bolała mnie głowa ale to za wcześnie na takie objawy pewnie to przez pogode. Jednak nie zmienia to faktu, że szanse na zapłodnienie były spore ;o tylko czy 7 dnia cyklu mogłam miec już dni płone ? Troche nierealne. Czekam na wasze opinie. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajoma06

Mam pytanie miesiączke miałam 20 02 2016r , która trwała 6 dni. Długość cyklu 30 dni. Czy jeśli kochałam się z mężem 28 lutego i 5 marca bez zabezpieczenia to mogę zajść w ciąże? Bardzo licze na odpowiedź , dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Zdrowa, młoda kobieta ma bardzo duże szanse na ciążę po współżyciu w dni płodne. Ale na forum jest wiele par starających się długo i nic z tego. U mnie pcos i brak owulacji, a dwie ciąże w pierwszym miesiącu starań. Trzeba po prostu poczekać na termin miesiączki i zrobić test. Lykaj kwas foliowy koniecznie - jest kluczowy w początkowym etapie ciąży i jeśli jeszcze nie bierzesz, to zacznij już. Inaczej może być nie tylko dziecko, ale dziecko z rozszczepem podniebienia albo kręgosłupa.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...