Skocz do zawartości
Forum

Ciąża i padaczka


Gość gab

Rekomendowane odpowiedzi

"Wertuję" wszelakie strony internetowe w poszukiwaniu forów na ten temat - bezskutecznie. Bardzo chciałabym porozmawiać z mamami, które mają do powiedzenia coś o padaczce w ciąży oraz o opięką nad maluszkiem. Sama jestem w 5 m-cu ciąży, czytam książki, ulotki, artykuły na ten temat ale bardzo chciałabym porozmawiać z kimś kto to przeżył bądź przeżywa. Im bliżej rozwiązania tym większy niepokój... z zazdrością patrzę na przyszłe, podekscytowane mamy. Na początku ciąży byłam odważna, teraz po odwadze ani śladu, boje się jak cholera!!! Jeśli któraś z Was ma podobny problem lub doświadczenie i trafi na mój wątek chętnie z Wami porozmawiam. xx

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę tak długiego czasu bez ataków i trzymam kciuki, żeby tak było dalej! Jakie leki dobrał Ci lekarz? Ja biorę Lamotryginę i Kepprę, ostatnio zwiększylam dawkę a pomimo tego w tym m-cu ataków pojawiło się więcej niż na początku ciąży... Tak bardzo się boję czy poradzę sobię z maluszkiem. Spacery, karmienie, opieka nad moim małym mężczyzną będzie ogromnym wyzwaniem, nie chcę Go niechcący skrzywdzić :( Znacie jakieś strony internetowe, książki, cokolwiek gdzie mogę przeczytać jak mamy z epilepsją powinny "postępować" ze swoim Maluszkiem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...