Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacjyjne a planowanie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj szafirek
Ja dzięki testom owulacyjnym jestem w 2 ciąży. Mam bardzo nieregularne miesiączki i przez 6 mieś starań nie wychodziło nam. Po tym czasie zdecydowałam się na ich stosowanie i w 3 cyklu ich stosowania udało się, a teraz jestem już 30 tc.

Odnośnik do komentarza

marita
dziękuję, bardzo dziękuję, dziś niestety mam już plamienia, wiem co to wróży-pewnie rozwinie się do @. Ja w tym miesiącu stosowałam te testy, por raz pierwszy, ale nie ma efektu, jednak nie będę rezygnować, za bardzo już teraz się oswoiłam z myślą posiadania kolejnego dziecka. A czy wcześniej stosowałaś antykoncepcję hormonalną? Ja 4 lata pigułki, w końcu września wzięłam ostatnią, potem miesiąc przerwy i od grudnia mozna powiedzieć intensywniejsze starania. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

szafirek
Ja nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej bo bardzo źle na nią reagowałam (zawsze zachowywałam się po niej jak furiatka więc odpuściłam) i tylko prezerwatywy wchodziły w grę.
Pamiętaj by się nie spinać na dziecko bo to utrudnia zapłodnienie. A więc i testy owulacyjne, obserwowanie siebie i ewentualne badania potraktuj jak sprawdzenie siebie i poznanie lepiej swojego organizmu a na pewno się uda.
A i mi kiedyś mój gin powiedział, że bez orgazmu dzidzi się nie spłodzi więc, życzę ci czerpania maximum przyjemności z przytulanek :)

Odnośnik do komentarza

hello dziewczyny!
@@@@ przyszła, zawód był ale święta pomogły mi w tym rozżaleniu bardzo-spacery z dziećmi, mężem, już jest dobrze, czekam na kolejne dni do starań
macie rację dziewczyny, za bardzo się spinam pewnie- chociaż podświadomie bardziej bo świadomie to nie, raczej (?).
Dziś zakupiłam kolejne testy owulacyjne, czekają na swój czas i bardzo dziękuję wam za wsparcie!!!! Pozdrawiam was i będę z wami w kontakcie-NA PEWNO :)

Odnośnik do komentarza

Ja napisze z własnego doświadczenia. Testy robiłam przez 2 cykle i w 2 cyklu się udało i to własnie dzięki testom. Miałam regularny cykl co 28dni , 14dzień - dzień dni płodnych owulacja- tak by wypadalo, tylko własnie w 13,14, 15 dniu cyklu była 1 kreska na teście owulacyjnym co bardzo mnie zdziwiło, w 16dniu cyklu pojawiły się dwie kreski czyli zielone światło.Wyszło, że owulacja spóźniła się 2-3 dni i udalo się jestem w ciąży. Normalnie w 16dc już bym dała sobie spokój a tu akurat była owulacja.Jedynie co mogę polecić to robić testy 2 razy w ciagu dnia a nie raz.Po tym jak wyszły mi 2 kreski wieczorem, zrobiłam test jeszcze rano - wynik nadal 2 kreski, a o godzinie 18stej już 1 kreska.Ja polecam.Trzeba tylko dobrze je rozumieć.

Odnośnik do komentarza

witajcie, ja stosowałam testy przez 3 mies (mam policystyczne jajniki i lekarz powiedzial ze łatwo nie bedzie ) wiec kupilam testów chyba ze 120. zostało mi ponad 60. Udalo sie uzyskac dwie kreseczki po 3 mies. jak któras z Was chetna na testy zapraszam na priv (madziaskiba@wp.pl)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...