Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Natknęłam się w internecie na pewien temat, który mocno mnie zaintrygował. Kiedyś słyszałam od mojej babci, że czasami kobiety tak sprawdzały, czy spodziewają się potomka, czy też nie, no ale do rzeczy : Bierzemy kubeczek, siusiamy i wsypujemy sporo sody oczyszczonej. Jeśli się NIE PIENI - to oznacza, że nie jesteśmy w ciąży, a jeśli natomiast PIENI SIĘ- to znaczy , że jesteśmy w ciąży.
Wierzycie w takie metody naszych babć? Myślę, że to totalna bzdura, ale zawsze warto sprawdzić z samej, kobiecej ciekawości! :) Spróbujcie zrobić taki eksperyment w domu i dajcie znać jak wam wyszło ;) Potraktujmy to jako obalenie mitu i fajną zabawę! :D

Ku mojemu zdziwieniu- u mnie się pieniło :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Kubeczek wzięłam plastikowy, nowy, nieużywany :P Sporo to tak 2-3 łyżeczki do herbaty :P Kiedyś robiłam i się nie pieniło, a ostatnio robiłam i się pieniło... no, aż jestem ciekawa jak innym powychodzi! Mi dziś test pokazał bladziuteńką drugą kreseczkę i postanowiłam sprawdzić ten mit, a może i nie mit z domowym testem z sodą. Śmieszna sprawa, ale można się pośmiać i spróbować :D :D :)

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że jak kiedyś robiłam to się nie pieniło i pisałam wyżej, że zrobiłam później i się pieniło.. no i nie wiem co o tym myśleć, ale zrobiłam test ciążowy i wyszły 2 kreski, beta na poziomie 161,4 ... hm! A więc będzie nas trójka :) Z proszkiem do pieczenia nie wiem jak to działa, ale wychodzi na to , że z sodą działa :D Jutro będzie już 5ty tydzień :)

Odnośnik do komentarza

Ja wogóle czytałam, że to test na płeć :) jak się pieni to chłopiec, a jak nie to dziewczynka. Szczerze mówiąc, przy pierwszej ciąży nie sprawdzałam, a teraz to jeszcze nie wiem czy to ciąża, czy tylko moje pobożne życzenia, bo jeszcze 3 dni do terminu @..

Odnośnik do komentarza

dziewczynki aż się zaciekawiłam z tą sodą....
czytałam w necie i różne opnie są... czytałam, że jak się pieni to ciąża a jak nie pieni to brak ciąży,
ale też znalazłam, że taki test robi się na wykrycie płci....

kurcze niby to mit ale intryguje człowieka.... chyba spróbuję.... w ciąży jestem i to już końcówka 3 miesiąca... jakbym dzięki temu odkryła płeć to byłoby genialnie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...