Skocz do zawartości
Forum

Pragnę maluszka


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny pragne zajść w ciąże. Niestety cały czas się nam nie udaje. W lipcu 2012r poroniłam. Od tamtej pory nic. Ginekolog powiedział, że jeśli nie zajdę do czerwca to zleci mi badania. Zrobiłam juz je sama prywatnie. O to wyniki.
. wynik. norma
Tsh 1,716. 0,550 - 4,780
FT3 3,32 2,30 - 4,20
FT4 1,01. 0.89 - 1,76
PROG. 7,77. 3,34 - 24.56
PROL. 21,46. 2.8 - 29.3
PROL PO OBC. 136.23 WZROST PRAWIE SIEDMIO KROTNY.
ESTRADIOL. 86,80. 63.9 - 356.7
TEST. 44,0. 14 - 76
FSH 5,10. 2.5 - 10.2
LH. 3.89. 1.9 - 12.5
MORFOLOGIA W NORMIE.
Co jeszcze zrobić pragne maleństwa wizyte u giną mam 9 kwietnia. Co mi radzicie

Odnośnik do komentarza

Dajcie sobie trochę luzu od starań. Przy ciągłym stresie bardzo trudno jest zajść w ciąże. Wybierzcie się na romantyczną kolację, wypijcie winko.. potem się troszkę `poprzytulajcie` jeśli będziecie mieli ochotę :) Wiem, że łatwo się mówi, ale tak to właśnie działa. Czasami sami sobie stawiamy bariery i nasz umysł jest przeszkodą w zajściu w ciążę. 3ymam kciuki, żeby się udało!

Odnośnik do komentarza

ZGADZAM SIE Z ODPOWIEDZIAMI DZIEWCZYN,TEZ ODCHODZIALM OD ZMYSLÓW ,KAZDE ZBLIZENIE Z PARTNEREM TRAKTOWALAM JUZ JAK '"BO MUSZE I CHCE MIEC DZIDZIUSIA!! A POTEM WIZYTA W TOALECIE I ..... ZNOWU ZAWÓD I ZNOWU ŁZY.KOLEŻANKA MIESZKAJACA BLISKO MNIE TEZ MIALA TEN SAM PROBLEM-DLUGIE STARANIA,PAMIETAM JAK OZNAJMILA MI ZE JEST W CIAŻY!A JEDNAK !,DALAM NA LUZ ,PRZESTAWILAM TROSZKE MOJA PSYCHIKE-ZWOLNIŁAM POPROSTU,PAZDZIERNIK 2011 USLYSZAŁAM OD GIN "A TU WIDZE CIĄŻE"-ŁZY A RACZEJ SZLOCHALAM JAK DZIECKO TYLKO ZE Z NIEOPISANEGO SZCZĘSCIA,DZIŚ MÓJ SKARB NIEBAWEM SKOŃCZY 21 MIESIĘCY.ŻYCZE WAM TEGO SAMEGO Z CAŁEGO SERCA I MAM NADZIEJE ŻE NIEBAWEM I TY USŁYSZYSZ TE CUDOWNE SŁOWA OD SWOJEGO GINA .POWODZENIA ŻYCZĘ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...