Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha w czasie stosunku


Gość kasia6580

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia6580

Witam!

Znalazłam Was w internecie poprzez wpisanie w google mojej przypadłości.. Boję się, że po przeczytaniu wszystkich informacji mogłam w niedzielę poronić dziecko albo że jest to ciąża pozamaciczna...

Może zacznę od początku...

W niedzielę podczas stosunku z mężem dostałam przeogromnego bólu w dolnej części brzucha..Nigdy wcześniej nie miałam podobnego bólu (jestem dość wytrzymała na ból, ale kiedy z bólu pojawiają się u mnie łzy to na prawdę musi być on bardzo silny). Podczas bólu brzucha nastąpił też ból kręgosłupa i skurcze, ból utrzymywał się bardzo długo, wzięłam tabletki przeciwbólowe i gorącą kąpiel... miałam wrażenie że moja macica ma rozwarcie... Podczas gorącej kąpieli ból troszke jakby się zmniejszył... Jednak przez cały dzień oczuwałam jeszcze ból brzucha.. Brzuch był bardzo napięty i twardy... Nie mogłam się także załatwić a miałam wrażenie że cały czas mi się chce... Nie mogłam także zrobić tego "na siłę" ponieważ ból brzucha mi to bardzo uniemożliwiał... Dziś również odczuwam jeszcze bóle brzucha jednak są już one słabe i brzuch jest miękki...

Bardzo proszę o pomoc.. Czy mam się wybrać do swojego lekarza? Powiem jeszcze tylko że od półtora roku staramy się z mężem o dziecko...

Pozdrawiam Kasia..

Odnośnik do komentarza
Gość kasia6580

leczę się na wysoki poziom prolaktyny i na tarczycę... często mam nieregularne cykle... wtedy przyjmuje luteine i na jakiś czas jest dobrze a później z miesiąca na miesiąc coraz gorzej i od nowa.. luteina, okres, brak okresu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...