Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość katarzynaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzynaaaaa

hej wam wszystkim
otoz mam taki problem. nie wiem, co mam z tym zrobic. moze ktoras z was cos takiego przechodzila.
odbylismy stosunek 1 stycznia, 4 dnia zamiast miesiaczki dostalam brunatnego plamienia ktore tralo ok 3 .Podejrzewalam ze to plamienie implantacyjne tym bardziej ze wlasciwa miesiaczka sie nie pojawila. Teraz po uplywie 24 dni a dokladnie 30 stycznia dostalam skapego krwawienia. Mam nieregularne cykle. czy to moze byc ciaza ? jutro wybieram sie na badanie bthcg, 22 dni po stosunku robilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. juz sama nie wiem co mam myslec. wizyte u ginekologa mam dopiero za tydzien.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży jak najbardziej istnieje
jest grupa kobiet, która ma tzw krwawienia implantacyjne oraz taka, która przez pierwsze miesiące ciąży ma normalnie okres.
Czy masz może jakieś dolegliwości typu: mdłości, wstręt do zapachów, ból podbrzusza, senność i zmęczenie, wahania nastrojów.
Czy przyjmowałaś jakieś leki ostatnio, przechodziłaś jakąś chorobę lub też miałaś dużo stresu.
Brak okresu może być właśnie albo ciążą albo reakcja organizmu na stres stąd może być brak okresu albo trwać może krótko i być bardzo skąpy.
Testy ciążowe często pokazują negatywnie mimo pozytywnego wyniku i odwrotnie więc ja bym miała na twoim miejscu do nich dystans.
Beta hcg pokaże na 100% jak jest. Daj znać jaki wynik ci wyszedł :)
Powodzenia życzę i wyniku który w pełni Cię usatysfakcjonuje :)

Odnośnik do komentarza

moja koleżanka miała okres do 3 miesiąca. Pierwszy miesiąc gdyby nie samopoczucie to by wogóle nie wiedziała że coś się święci.... zrobiła test jakieś 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce i dwie krechy. czyli był to już drugi miesiąc.... co ją zdziwiło to że dostała okres więc byłą panika ale lekarz ją uspokoił.... dziś ma zdrowego wesołego kilkumiesięcznego synka ;)
wszystko zależy od hormonów... tak jak każda kobieta inaczej reaguje na nadejście miesiączki, tak samo inaczej reaguje na ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...