Skocz do zawartości
Forum

Dni płodne


Rekomendowane odpowiedzi

Biorę tabletki antykoncepcyjne yaz, po których bardzo rozregulował mi się okres. mam 17 lat i pewien problem.
Sama miesiączka trwa u mnie około tygodnia, 6/7 dni. Niestety cykl, który zawsze trwał koło 28 dni, rozregulował się do 23. W sobotę przychodzi do mnie mój chłopak, a że mam wolny dom, w planach mamy seks.
problem mam jedynie w tym czy nie będą to wtedy moje dni płodne i czy samo zabezpieczenie tabletkami wystarczy.
Pierwszy dzień ostatniego okresu wypada akurat w tym momencie na 6 listopada. okres powinien skończyć mi się jutro wg moich obliczeń. Poprzedni okres miałam od 15 października. Czy jeśli seks ma wypaść na 16.11 istnieje duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, nawet przy braniu tabletek? W końcu mówi się o tym, że nie dają one 100% pewności. Proszę o szybką odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

witaj, żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności, ja nie powiem Ci, że będziesz wtedy miała dni płodne, albo, że nie będziesz miała...bo będzie na mnie:) powiem Ci tylko tyle, że każda kobieta, niezależnie od wieku i tego, czy jest mężatką czy nie, czy współżyła z zabezpieczeniem, czy nie, zadaje sobie to pytanie, czy mogę być w ciąży, zwłaszcza, jeśli nie planuje się dziecka...moja rada jest taka, jeśli będziesz czuła się bezpieczniej i pewniej, to użyjcie też prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jest mi ciężko zajść w ciąże gdyż mój cykl waha się od 30 do 40 dni :( ... Nie pomogła mi nawet luteina na unormowanie miesiączki. (...)

Od ostatniej miesiączki tzn jej końca mierzyłam temp. i była książkowa lecz od jakichś dwóch dni mam podwyższoną temp 37.22 i 37.31 oraz bolące piersi .Według temp. jestem po owulacji te dwa dni i temp powinna maleć a ona rośnie. Dzis zrobiłam test ciążowy lecz okazał się ujemny :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...