W oczekiwaniu na bociana

alkohol w pierwszym tygodniu

wikuszka

wikuszka

Najprawdopodobniej jestem w ciąży. Zanim jednak pojawiły się jakiekolwiek podejrzenia co do tego stanu miałam okazję zabalować na jednej z firmowych imprez. Czy w pierwszym tygodniu ciąży dawka alkoholu w wysokości trzech piw i mocnego drinka (był kacyk) może zaszkodzić dziecku? :Męki:

Dodam, że nie palę, nie pijam kawy a alkohol gości w moim menu sporadycznie...

--

1322 wikuszka Kobieta, 0 lat
gosiammm

gosiammm

Ja gdzieś czytałam, że w pierwszym-drugim tygodniu ciązy alkohol nie szkodzi. Ja alkohol pije bardzo sporadycznie, poprostu nie lubie ewentualnie jakieś wino, a właśnie przed tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży zaręczyliśmy się i troszkę sobie poświętowaliśmy;) też na początku sie martwilam jak później okazało się że jestem w ciązy czy alkohol nie zaszkodził naszemu dzidziusiowi ale lekarz mnie uspokoił:)

995 gosiammm Kobieta, 31 lat, Wolsztyn
Anulka

Anulka

Mój lekarz kiedy zaszłam w ciążę i miałam podobne obawy powiedział jedno. Jednorazowy wybryk alkoholowy nie ma znaczenia na to czy ciąża będzie się prawidłowo rozwijać czy też nie. Ja myślę, że powinnaś spać spokojnie bo nerwy bardziej szkodzą niż ta mała imprezka alkoholowa.
Zdrówka życzę i Tobie i dziecku!

--

Cuski.pl
abcwczesniak.pl

359 anulka Kobieta, 38 lat, Warszawa
wikuszka

wikuszka

Dziękuję dziewczyny, bardzo mnie uspokoiłyście :Całus: ja naprawdę bardzo uważam co jem, piję, łykam czy używam. Dzisiaj lekarz przepisał mi lek na opryszczkę, ale nawet nie myślę, żeby się posmarować (choć boli) - Zovirax podobno może zaszkodzić dzidzi.

--

1322 wikuszka Kobieta, 0 lat
kasioleqq

kasioleqq

wikuszka ja byłam na weselu później swietowałam Sylwestra nie wiedzac jeszcze o ciazy...fakt ze nie pilam tak by sie spic ale wypilam kilka piw,a na weselu wypilam sporo winka ale dzidziusiowi nic nie jest... takze nie martw sie;)bedzie dobrze

--

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

878 kasioleqq Kobieta, 25 lat, Szczecin