Skocz do zawartości
Forum

Gimnazjum prywatne, żeby był wyższy poziom


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dot. gimnazjow prywatnych, czy dzieci ktore skonczyly zwykle podstawowki i zaczely nauke w zwyklym gimnazjum moglyby sie przeniesc do prywatnego jeszcze przed nowym polroczem? Mam blizniakow w tej sytuacji, zle zrobilismy ze ich od razu nie dalismy do prywatnej szkoly i chcialabym wiedziec czy nie jest za pozno. Aktualnie jest polowa pazdziernika, chlopaki sie nic nie ucza a dostaja piatki, ja rozumiem ze mam raczej zdolne dzieci ale to chyba nie jest normalne ze ja ich gonie do zadania a oni ze juz zrobili na lekcji bo tak malo bylo, lektury jezscze zadnej nie czytaja ani nic, to chyba nie ma na co czekac tylko przenosic gdzies gdzie jest wyzszy poziom poki jeszze wczesnie? Tlko czy sie da?

Odnośnik do komentarza

Witaj, nie powinno być problemu z przeniesieniem dzieci, nawet w trakcie semestru, o ile w szkole, do której chciałabyś zapisać synów są jeszcze wolne miejsca. Skoro zauważasz, że poziom szkoły, w której się uczą jest zbyt niski, warto wybrać inną placówkę, w której chłopcy będą mogli rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i pasje. Prywatna szkoła może być dobrym rozwiązaniem ze względu na mniejsze liczebnie klasy, a co za tym idzie – indywidualne podejście do uczniów. Dobre gimnazjum to klucz do dobrego liceum. W naszej szkole (Prywatnym Gimnazjum nr 5 w Krakowie) poszerzamy aktualnie liczbę godzin obowiązkowych oraz oferujemy możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach fakultatywnych. Wszystko po to, żeby jak najlepiej przygotować uczniów do egzaminów, a w dalszej kolejności – do dorosłego życia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...