Skocz do zawartości
Forum

ciąża..


Gość paunam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, strasznie się martwię, że jestem w ciąży. Otóż okres spóźnia mi się już tydzień (tydzień - patrząc na ostatni okres, bo one niestety nie są regularne). Przez ostatnie dni bolały mnie piersi, teraz tylko przy przyciśnieciu, ale nie ma na nich żadnych widocznych żyłek ani nic takiego. Mój chłopak nigdy nie miał wytrysku "we mnie", jednak pamiętam sytuację, kiedy podczas jednego współżycia - na samym początku jego członek przez chwilę był "we mnie", lecz potem założył prezerwatywę i jeszcze długo kochaliśmy się zanim doszło do wytrysku. Dzisiaj zauważyłam twarde podbrzusze, a od dwóch dni takie dziwne uczucie stamtąd. Nie mam żadnego śluzu. Ostatnio jestem senna, zmęczona i generalnie dziwnie się czuję. Robiłam dwa testy 3 dni po tym, kiedy powinien pojawić się okres - oba były negatywne. Dodam, że troszkę trenuję, tzn są to ciężkie treningi (kettlebells), ale trzy razy w tygodniu. Do tego jem mniej. Nie wiem, może jest to tym spowodowane..

Odnośnik do komentarza

paunam, ryzyko ciąży jest niewielkie, wręcz minimalne. Testy wychodzą negatywne, ale okresu nadal nie masz. Możliwe, że to przez uciążliwe treningi, o których wspominasz, a być może to przeziębienie czy początek jakiejś choroby. Jeśli jednak źle się czujesz, a Twój cykl jest bardzo nieregularny, warto, byś skonsultowała się z lekarzem ginekologiem, nawet w ramach profilaktyki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli się czymś niepokoisz to idź do ginekologa, to robią osoby odpowiedzialne i dojrzałe, które współżyją! A jeśli nie jesteś gotowa na seks i ciążę to tego nie rób. Wysyp tak idiotycznych pytań po prostu przeraża mnie... Żeby doszło do zapłodnienia musi dojść do wytrysku. A nikt z forum nigdy nie potwierdzi ciąży - to mogą zrobić testy (np. Beta HCG, albo test ciążowy, ginekolog).
Jeśli nie chcesz być w ciąży to się zabezpieczaj i poczytaj o tym, idź do lekarza, porozmawiaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...