Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,że tylko my dwie :( Cos mam pecha, bo dla młodszej córy też nie ma wątku i tłoku :)

Oliwia jest z listopada.W sumie fajna dziewczynka tylko taka płaczka z niej co mnie wkurza ale staram akceptować i ją wspierać.Już drugi rok chodzi do przedszkola.W tamtym roku nie była nim tak zachwycona jak w tym roku.Wieczne są kombinacje z jedzeniem,jak ją zachęcać a nie zniechęcać...różnie to wychodzi.Na szczęście jest kilka rzeczy, które lubi więc cos tam zawsze zje :)

A jak Twój SYNALEK????Przedszkolak?Łobuziak?Mamusiński?....pisz pisz

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Adrian jest z pazdziernika

od kad poszedl do przedszkola-od wrzesnia-bardzo zrobil sie otwarty,odwarzny,gadatliwy i...niedobry

straszny rozranbiaka-teksty ma zabojcze
poza tym pokazuje ostatnio fochy i humorki:(
cizko cos do niego dociera...

ale jestem dobrej mysli ze minie ten okres buntu:)

a mamisynek-faktycznie,bo malzon moj pracuje w Niemczech,i bywa srednio raz na 2-3 miesiace,wiec sila rzeczy...

http://www.suwaczek.pl/cache/036c6dbc46.png

Odnośnik do komentarza

Fochy i humorki powiadasz....hehehe

Nasza Oliwia nawet w przedszkolu zaczyna łobuzować, Pani ostatnio się na nią skarżyła i prawdę mówiąc jak jesteśmy razem cały weekend to zawsze są jakieś wojny,bo potrafi kompletnie nas olewać, choć jak coś chce to jest przesłodka.Jak pół dnia spędza w przedszkolu nie ma takiej walki ale w weekendy:duren:

Masz trochę przechlapane jak sama z synusiem siedzisz...no ale takie życie, teraz coraz więcej przecież mam samotnie w domach nadrabia za dwoje rodziców. Fajnie jak małżeństwa razem wyjeżdżają za chlebem ale to jeszcze rzadkość.

Ja mam samotne okresy tylko sporadycznie,bo maż co jakiś czas na poligonie ale tak czy siak miesiąc sama z dwiema pannami to obóz przetrwania :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

O jak fajnie nowe maluszki z 2003 roku...HURRRA!!!!!!!
Ja troche zapracowana i zdołowana więc długo mnie nie było na forumowisku ale fajnie,że nas przybyło :)

Anielska , tak meżul wojskowy i z roku na rok coraz bardziej ma dowódczy głos...wrrrr

U nas urodzinki właśnie były w ostatnią niedzielkę. Robiliśmy na Lelewela....odkąd Oliwia była na takich imprezach urodzinowych z przedszkola , też marzyła o takiej imprezce....było fajnie, dzieciaki sie wybawiły a Oliwia szczęśliwa!!!!

Loogool a Wy co planujecie????

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Ja też witam w Nowym Roku!Fajnie,że nas coraz więcej.Będę częściej zaglądać :)
My wchodzimy w etap przyjaźni...i ciesze się z tego,bo Oliwia już potrafi iść z kimś ładnie się bawić.Dziś specjalnie od koleżanki zabrałam jej córę( a 6 tyg temu urodziła maleństwo) na zabawę do nas...rewelka, dziewczyn nie było...i ja miałam spokój a i koleżanka mogła spokojnie odsapnąć z maleństwem....a dziewczyny przeszczęśliwe, nawet powymieniały się zabawkami...heheh

U nas w przedszkolu teraz mnóstwo atrakcji, w tym tygodniu zabawa choinkowa i DZIEń BABCI I DZIADKA....Oliwia wybrała sobie przebranie biedronki :)

Pozdrawiam wszystkie mamuśki z maluszkami starszakami :)!!!!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...