Skocz do zawartości
Forum

paula9878

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Zambrów

Osiągnięcia paula9878

0

Reputacja

  1. Hej dziewczyny :) w porównaniu z Waszymi pociechami mój Piotruś jest w tyle :P Nie siedzi jeszcze sam ani nie raczkuje ( mały legacik z niego :P ) 14 sierpnia skończy 7 miesięcy. Ma już 2 ząbki a i z góry pomału cos się zaczyna dziać. Co do rozszerzania diety wprowadziłam juz pół żółtka i jest ok. Próbowałam podać pół łyżeczki glutenu do posiłku ale jest problem z kupkami więc się wstrzymam jeszcze. Piotruś to mały śpioch nocki również przespane tylko teraz sąsiedzi mówią ze jak był młodszy to nie było go słychać a teraz jak sobie gaworzy to pół klatki go słyszy hehe (mieszkamy w bloku) Mierzy 76 cm i waży 11 kg ( jest co dźwigać :) ) Pozdrawiam cieplutko i zyczę dużo zdrówka Wam i Waszym Skarbom :)
  2. Piotruś urodził się w 39 tc 4 dni przed terminem z OM i 3 ni przed terminem z USG :)
  3. Witam mój synek 14 maja kończy 4 miesiące. od 3 dni nie chce jeść mleka (karmię butelką). wcześniej wypijał 150 ml i mógłby jeszcze pić a teraz jeżeli wypije 100 ml to jest max.dodam że od 3 dni również zaczęłam pomału rozszerzać jego diete. Czy może to być tego przyczyną? dodam że mały wypycha butelkę językiem a później marudzi bo dalej chce jeść ale nie otwiera buzi :( nie mam pojęcia co robić :( Proszę o pomoc
  4. Hej :) U nas ze spaniem bywa różnie. W dzień Piotruś ma swoje pory spania. Przeważnie rano o 10-11 jest aktywny i z 3 godzinnej drzemki przesypia 2 godzinki albo wcale. W nocy natomiast budzi się co 3-4 godziny do jedzenia i dalej grzecznie zasypia. Ale nawet jak nie śpi to nie mamy na co narzekać wtedy wystarczy położyć go do leżaczka aby mógł obserwować sobie i jest spokój. Czasami czuję jakbym nie miała dziecka :P Ale najgorzej jest jak boli go brzuszek :( wtedy płaczę razem z nim. Na szczęście pomaga espumisan :) A co do spacerów to bardzo je lubi :) Malinka Gratulacje :)) jusia życzę dużo zdrówka dla Maluszka :)
  5. hej dziewczyny :) wszystkie już pewnie rozpakowane :) niestety nie mam czasu przeczytać wcześniejszych postów ;/ Mam nadzieję że maluszki wyzdrowieja. Piotruś ładnie je i nie dokuczał tak mamie ale od 2 dni ma wzdęcia i zaparcia :( ale pomału już sie mu normuję. Cycem niestety nie karmię ;/ (problemy z pokarmem) ale jest oki :) Pozdrawiam cieplutko :) Piotruś :)
  6. poród naturalny bez żadnych znieczuleń ale nie obeszło się bez nacięcia ;/ ale było warto :) pierwszy skurcz był o 5 rano na porodówce byłam o 14:00 z rozwarciem na 5cm o 16 odeszły mi wody a o 17:35 tuliłam do siebie synka :)
  7. Pierwszy tydzień spędziliśmy w szpitalu Piotruś dostał silnej żółtaczki i był pod lampami :( ale juz jest wszystko oki :) Poznajemy się teraz na wzajem :)
  8. Hej dawno mnie nie było na orum ale postaram sie nadrobić zaległości :) 14.01.2014 rok na świat przyszedł mój synuś Piotruś :) Ważył 3640g i mierzył 57cm dostał 10/10 pkt :)
  9. Ala Gratulacje :) Super że już jesteście w domku :) Opowiadaj jak twoje odczucia? Jak się czujesz po cc? W nocy myślałam że może u mnie coś się ruszyło :) dostałam skurczy najpierw co 15 min później co 10 :) już chciałam swojego budzić a tu puffff i cisza... ;/
  10. monika.c1990 Gratulacje :) Opowiadaj :) Dziś odszedł mi czop a pachwiny bolą mnie tak że chodzić nie dam rady :( Ogólnie mam zły humor chce mi się płakać zła jestem już sama nie wiem na co wszystko mnie denerwuje wrrr nie mam już sił.... ;/ Ciekawe co się dzieje z Izabel??? Może już się rozpakowała? :)
  11. Justyna Gratulację !!! Też chciałabym mieć już mojego skarba przy sobie ale z drugiej strony tak jak Malinka chciałabym żeby posiedział jak najdłużej w brzuszku :)
  12. Izabel, Mattinka ja również mam ten sam termin z pierwszych USG a z OM mam na 18.01 :) chociaż na ostatnim USG wyszło że termin mam przesunięty na 12.01 ale trzymam się pierwszego :) Mam do was pytanie możecie mi powiedzieć jakiego koloru odchodzi wam ten czop? Bo od wczorajszego wieczora mam na wkładce bardzo gęstą wydzielinę nie jest jej jakoś kolosalnie dużo ale tez nie mało. I tak sobie myślę czy to może tak pomału odchodzić czop?? :)
  13. hej :) miałam dziś wizytę u gin wszystko jest w porządku szyjka " jak marzenie" hehe jak to opisała gin hehe ale mam złe wyniki moczu :( wykryło śladowe ilości białka cukier i bakterie ;/ w tygodniu mam ponowić wyniki i zobaczymy czy to błąd czy nie ;/ co do podkładów to ja biorę do szpitala 2 paczki po 10 szt. może starczy :) a jeśli chodzi o liście malin to słyszałam o ich działaniu ale nie stosowałam :P
  14. Ala Gratulacje :) Ja mam jutro wizytę zobaczymy co tam się dzieje :)
  15. hej :) ja od kilku dni cierpię na bezsenność ;/ zasypiam ok 2-3 a jak już zasnę to mam tak płytki sen że budzę się nawet gdy mój N przekręca się z boku na bok ;/ Do łazienki chodzę 2- 3 razy w nocy za to w ciągu dnia prawie co godzinę ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...