Skocz do zawartości
Forum

moniskaaa1990

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Szprotawa

Osiągnięcia moniskaaa1990

0

Reputacja

  1. hej dziewczyny gratuluje wam dwóch kreseczek:d ja w tamtym roku, tez je widziłam, a teraz mam wspaniałego synka, który ma 4 miesiace! zycze wam pomyslnych rozwiazan i wspaniałych 9 miesiecy! :)
  2. ja na przeziebienie w ciazy leczyłam sie babcinymi sposobami, syrop z cebuli, moczyłam stopy w goracej wodzie ze solą, piłam mleko z czosnkiem, amolem smarowałam pod nosem, a na ból gardła to robiłam płukankę ze soli.
  3. hejo, ja mam synka dwumiesiecznego ogolnie chcę mieć drugie dziecko i nawet trzecie :) ale u mnie problem tkwi - strach przed samym porodem:( mogę chodzić w ciązy 9 miesiecy ale nie chce rodzic.. pomimo ze rodziłam przez cc to tak sie trzesłam, ze strachu ze ze znieczuleniem nie mogli mi sie wkłuć.. w sumie sama nie wiem czemu miałam taaaaaaaki paniczny strach ze az plakałam i wg.. mam taka jakby lekką traume, choć wiadomo nic mnie nie bolało i kazdy był mega miły.
  4. kwietniowka na pewno :) u mnie kazy sie dziwił, ze tak wszysko fajnie pieknie:) no i teraz jest jeszcze pieknie jak synek spi w łózeczku
  5. co prawda ja juz po rozwiazaniu, synek ma 2 miesiace i 10 dni, ale moja ciąża to była supner zer mdłość, na szczescie zero jakichkolwiek problemów zdrowotnych, pod koniec wiadomo trochę plecy bolały:) takze ja stan błogosławiony wspominam wspaniale a dzis cieszę sie kazda sekundą z moim synkiem i nie moge uwierzyć, ze mozna tak kochać!
  6. a mnie wykreslisli, bo nie wstawiłam sie na podpisanie listy! urodziłam 11 lipca a 19 lipca miałam isc do up, z wiadomych przyczyn nie byłam, nikt mnie nie poinfrmował, ze mam zglosić urodzenie dziecka. a gdzy byłam w kwietniu to pani wyznaczajac mi date do podpisu 19 lipca, zaznaczyła ze sie nie wstawię, bo bede rodzić. suma sumarum i tam mnie wywalili. a co do ubezpieczenia dziecko do 18 roku zycia ma ubezpieczenie od panstwa i nikt nie ma prawa na dziekco od cb żądać ubezpieczenia. moj syn jest teoretycznie nie ubezpieczony, a lekarzy normalnie mamy na nfz
  7. ja mam synka dwu miesicznego i niesfornego labradora - suczkę, pies dobrze przyjął małego, synek nie ma zadnej alergii na sierść czy coś, nie miałam zadnych problemów ciazowych z psem zwiazanych :) wiec nie ma co oddawać zwierzaka:)
  8. ja jak byłam przeziębiona w ciązy,to leczyłam sie domowymi sposobami,lekarz przepisał mi antybiotyk duomoks i dzieki bogu ze byłam na tyle rozumna ze go nie wziełam, bo mogłam wtedy poronic.. ale przez to ze byłam przeziebiona, po porodzie synek miał stan zapalny w organizmie, crp czy cpr, teraz dokłądnie nie pamietam nazwy, jak mi pani doktor mowiła w szpitalu.
  9. hej dziewczyny, daaawno mnie nie bylo a tu takie zmiany, ze wg nie moge sie połapać i zaczynam sie irytować :( masakra jakas z tym forum! nie wiem dlaczego, ale na tamtym co załozyła Bazylia nie moge sie zarejestrowac, zaden nick nie pasuje:( wpisywałam nawet bez sensu litery i liczby i tez lipa, mozecie powiedziec czemu?
  10. ja mam leciutko odstający, zasze miałam wklęsły a teraz się uwypuklił:) nie mam z tym problemu ani nic, bo co się w moim ciele w ciąży zmienia to cieszy mnie jak nie wiem co :)
  11. łooo to nie wiedziałam że trzeba czekać i że są dwa pobrania, ja jak za długo siedzę to boli mnie krzyż i miejsca znaleśc nie mogę :(
  12. ja ronież mam inne jeszcze badani :) tyle ze ja musze iśc min 2 tyg wcześniej, ponieważ u mnie wysyłają próbki do innej miejscowości i trzeba czekać max 2 tyg na wyniki :)
  13. MisiowaMama no t gratuluję wygranej :) faktycznie cudowne :) i teraz jak znalazł ja tez mam glukoze do zrobienia, a to sie robi dzien przed czy mogę np zrobic w poniedziałek?
  14. Domka tak biorę ziołowe tabletki Urinal. mój lekarz przepisał mi to :) myslę, jak Ci lekarka przepisała, to jest bezpieczny :) ja mam bac przez 10 dni 3x1 tabletka i poźniej róznież zrobić badanie, jak zrobie, to też dam znać, czy pomogło
  15. Bazylia 14 lipiec :) mój mały też narazie jest obrócony pośladkowo :) a rusza się jak szalony i za każdym razem mordka mi się cieszy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...