Skocz do zawartości
Forum

marta1982

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia marta1982

0

Reputacja

  1. 19.09.2009 r na świat przyszła Kalinka z wagą 3020 dł. 54 i 10 ptk Apgar :) Wszystko skończyło się dobrze :)))))
  2. jestem w 36 tc Wczoraj byłam u lekarza na usg i okazało się , że moje dziecko waży 2700 g (a powinno ponad 2800) ma małą główkę i brzuszek Miałyście podobną sytuację Odchodzę od zmysłów , boję się że dziecko nie rozwija się prawidłowo Lekarz powiedział że to niby nic strasznego,ale ja jestem pełna obaw Boję się , że może mieć małogłowie lub jakąś inną wadę
  3. Kobieto idź jak najszybciej do lekarza i powiedz o co chodzi Po przeprowadzonym wywiadzie lekarz na pewno coś poradzi Może to nic strasznego , może dzidzia gdzieś Cię uciska Ale lepiej powiedz o tym lekarzowi I porozmawiaj z lekarzem o L4 Nie możesz pracować tak długo i na stojąco Pozdrawiam
  4. Pisząc dodatnie CRP miałam na myśli podniesione W moim laboratorium norma jest do 6 , ja mam 15 Jestem na antybiotyku- Monural Za parę dni idę zrobić wyniki Cały czas jestem pod opieką ginekologa, który szuka przyczyn podniesionego CRP oraz podwyższonych leukocytów Ostatnio przyjmuję także globulki dopochwowe Macmiror , aby zapobiec infekcji w pochwie
  5. czy któraś z Was brała macmiror albo monural w ciąży? Jeżeli tak to proszę o opinie .
  6. czy ,,mała opryszczka" wargowa (lekkie swędzenie , jeden bombelek) jest szkodliwa w późnej ciąży?
  7. zaświadczenie daj jak najszybciej , bo wtedy jesteś chroniona i nie możesz zostać zwolniona Pracodawca nie może rozwiązać z Tobą umowy do dnia porodu Jeśli chodzi o przedłużenie umowy to może , ale nie musi
  8. Robiłam posiew moczu i jest O.K. Teraz jestem na antybiotyku Nowamox i Furaginie przepisanym przez mojego gina
  9. Część dziewczyny , czy któraś z Was miała problem z podnoszącymi sie leukocytami w ciąży Od początku ciąży robię badania i za każdym razem ich liczba wzrasta Ostatnio robiłam badanie CRP i wyszło dodatnie Mam też problem z bakteriami w moczu Czy taki zbieg wydarzeń w moim organizmie może mieć negatywny wpływ na dzidziusia Jestem w 28 tc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...