Skocz do zawartości
Forum

Kasiula0308

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Kasiula0308

0

Reputacja

  1. ja uzywam espumisan i nic nie pomaga. maly nadal placze i sie prezy a my jestesmy po prostu bezradni
  2. ja slyszalam ze te kropelki sa rewelacyjne tylko gdzie je mozna kupic?? czy tylko w niemczech??
  3. witam. moj synus ma 4 tygodnie i od okolo 10 dni meczy go straszna kolka. nic nie pomaga. kolezanka miala krople sab simplex sprowadzane z niemiec i ona mowi za sa rewelacyjne. od razu u jej coreczki kolki ustapily. czy ktos moze sie orientuje czy te kropelki sa dostepne gdzies w polsce?? bo nie mam niestety znajomych jezdzacych do niemiec a juz nam rece opadaja i nie wiemy co robic. z gory dziekuje za odpowiedz.
  4. Witam. Mam pytanie. W 31 tyg ciąży miałam robione USG. Wymiar Czołowo-potyliczny wyniósł 109.3 mm (FOD). Obwód główki to 309mm. a BPD 77mm. pierwszy wymiar odpowiada juz 35 tyg ciąży!! Czy główka mojego synka nie jest spłaszczona za bardzo?? Mam położenie miednicowe płodu. Dziękuje z góry za odpowiedź.
  5. dziekuje wszystkim... a jak skontaktowac sie z dr ginekolog? bo niedawno znalazlam ta strone i nie bardzo wiem jak...
  6. Witam. Byłam w zeszłym tygodniu na USG. Według miesiączki to 31 tydz a według USG 32. To wymiary mojego syneczka : BPD 77mm, HC 309,7 mm, FOD 109,3mm, AC 276,7mm, FL 62.3mm. Martwie sie bardzo bo wymiar dwuciemienioey jest na 31 tydz natomiast czołowo potyliczny odpowiada 35 tyg ciąży!!! I czy obwód głowki nie jest za duży?? błagam o szybką odpowiedz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...