Skocz do zawartości
Forum

izzi098

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Sri Lanka

Osiągnięcia izzi098

0

Reputacja

  1. izzi098

    Majoweczki 2014

    ja daje malej normalne jedzenie odkad skonczyla 3.5 miesiaca je dynie,marchewke, ziemniaki, owoce avokado, jablko i bananan moja sie zajada tym bo mleko jej nie starcza...
  2. izzi098

    Majóweczki 2015

    witam kochane majoweczki :) dziewczyny doladnie rok temu zalozylam tu post "majoweczki 2014" teraz jestem szczesliwa mama mojej 4 miesiecznej coreczki. zycze wam aby wasza ciaz przebiegala spokojnie ;) nie martwcie sie ksztaltem brzuszka bo mi wyszedl dopiero w 6 miesiacu i byl malutki , nie czytalam was od poczatku ale wierze ze macie takie objawy jak bolace piersi, bialy lub przezroczysty sluz, nudnosci, drazliwosc na zapachy,sennosc,zawroty glowy,bole miesiaczkowe maly lub wiekszy apetet to calkowicie normalne.ja sie z tym meczylam 5 miesiecy pozniej wkroczyly bole i inne takie ale nie bede was straszyc. trzymamm mocno kciuki za pomyslna ciaze :) ps. tak o kwasie foliowym ja nie bralam ani razu z wlasneggo wybor tylko witaminy cciazowe i dzidziusia mam zdrowego zalecam wam przedwczesnie pytajcie doktora gdzie znajduje sie lozysko bo to byla moja groza do konca ciazy ktora siedziala dokladnie w ujsciu macicy.. a i zapomnialabym bedac w 6 tyg ciazy juz uwidzialam serduszko mojej malej;) powodzennia!
  3. izzi098

    Majoweczki 2014

    aa dziewczyny chcialam wam podziekowac ze tak pozytywnie przyjeliscie do wiadomosci ze mieszkam na sri lance a nie w polsce .. poniewaz doslownie na codzien i to nie tylko od praktycznie obcych mi ludzi a rowniez od przyjaciol slysze przykre slowa na moj temat dla przykladu ze " zdradzilam ludzka rase z malpami" albo " biala rase z malpami " ze "obcuje z malpami " , ze " ludzi tutaj powinno sie gnebic , i ponizac bo sa nic nie warci" " ze ludzie stad powinni sluzyc bialym a nie byc na wolnosci i wiele wiele innych tym podobnych slow.... czasem mam swoj stan deperesji od obcych ludzi jakos jednym uchem wejdzie drugim wylatuje no ale doslownie od starych dobrych przyjaciol slysze takie slowa . az sie przykro robi....
  4. izzi098

    Majoweczki 2014

    cichadoro-to normalne ze po zalozeniu wielorazowki zaraz siknie tez tak mialam z tym ze ja nie mam zbyt mokro bo pod mala jest gumowa mata... mmi wlasnie w pampersy nie chce sikac wsobote zalozylam jej rano i tak okolo 14 sciagnelam pampers byl pusty ale zaraz po sciagnieciu tak siknela ze nawet lozko mialam mokre... wy tak tu o godzinach kapieli... ja kapie dwa razy dziennie rano o 9 i pozniej o 17-18 dwa razy bo tu cieplo i troche to daje ochlody dziecku... z tym ze pierwszy raz w wanience a drugi tak na szybko w malej misce ... tez przed kapiela musi dostac mleka jesli nie to krzyczy przy kapieli nie da jej sie ubrac potem a tak dajemy troche mleka nie wymiotuje nie ulewa co najwyzej czasem po kapieli dostaje czkawki... ula- znam z forum jeszcze mlodsze od nas .... niby mloda a o dziecko mimo tego sie staralismy przez to ze nie chcialam duzej roznicy wieku moja mama urodzila mniew wieku 37 lat pozniej byla na tyle stara po inaczej tego ujac nie moge ze w niczym mnie nie rozumiala , nie nadazala za stylem itp dlatego wychodze z zalozenia ze 20 lat jest ok ... i tak sie staralismy 6 miesiecy przez to ze mialam wczesniej torbiela na jajniku ... nawet nie wiem jak sie liczy owulacje itp nigdy sie na to nie patrzylam tak na spontana bylo wszystko i dokladnie 2 tyg po slubie zaczely mi sie nudnosci itp...
  5. izzi098

    Majoweczki 2014

    ja tez nie czuje... ale strach sie przyznac ja czuje czasem bardzo brzydki zapach ale to przez to ze przez dzien dziecko nie ma pampersow a wielorazowki i pod nia gdy spi jest taka gumowa mata i dziecko mi tym gumowym zapachem przesiaka a to nie jest zbyt ladny zapach
  6. izzi098

    Majoweczki 2014

    hahaula nasze corki chyba sie zgraly , czytajac twoje posty tak jakbym czytala o swojej corce... mam to samo nie placze a krzyczy gdyby nie to ze mam prace i tesciowa sie nia zajmuje tez bym plakala ... jak z nia zostaje sama a mala mi placze bez powodu to mam chwile depresji...
  7. izzi098

    Majoweczki 2014

    utworzylam grupe na fb takze pozostale majoweczki dolaczajcie sie ..
  8. izzi098

    Majoweczki 2014

    mnie ciezko znalezc dlatego to ja musze zapraszac...
  9. izzi098

    Majoweczki 2014

    jak bedzie nas troche wiecej to moze utworzymy grupe na fb?
  10. izzi098

    Majoweczki 2014

    ula-czyli zmiany wychodza na dobre , moze mi tez sie ulozy ale z obojgiem rodzicow.. z jednej strony nie ma co sie dziwic ze twoj tata sie zmienil , wszyscy w jakis sposob sie zmieniamy gdy opusci nas ktos z im bylismy tyle lat ... ja kiedys bylam z jednym clopakiem prawie 5 lat opuscilam go bo pil robil klotnie ale na mnie sie to odbilo calkowicie pozytywnie ...
  11. izzi098

    Majoweczki 2014

    ula- wyslane;)
  12. izzi098

    Majoweczki 2014

    nie no monika-macie prawo wiedziec czemu ja akurat na sri lance itp. to prawda wlasciwie pojechalam w ciemno , ale to przez to ze ufam mojemu mezowi i bylam pewna ze nic mi nie zrobi ... ale jestem nadal mloda jeszcze duzo przede mna a nuz wroce do polski , jak narazie w mojej glowie jest wychowanie dziecka i rozwiniecie biznesu pozniej sie bedzie myslec co dalej... choc tak po cichu tesknie za polska za jedzeniem itp , i za tymi naszymi klotniami z urzedami ,cyrku w polityce ... tu tego nie ma wszedzie mozna sie dogadac nie potrzeba znajomosci wystarczy byc milym...
  13. izzi098

    Majoweczki 2014

    kasiamaj- wyjechalam tu wlasnie z powodu rodziny... z mama mialam od zawsze zle kontakty nie potrafilam zniesc jej wrzaskow krzykow klotni itp.. z tata bylo w miare ok do czasu gdy bedac w skzole na wywiadowce powiedzial nauczycielom ze mi nie ufa... z dziadkiem mialam najlepszy kontakt jak mama i tata razem wzieci ale od stycznia zeszlego roku byl umierajacy mial raka i tak z dnia na dzien coraz to slabszy nie potrafilam patrzec na to jak najblizsza mi osoba umiera dlatego tez wyjechalam .. moj maz czekal na mnie na lotnisku a po tym jak sie dowiedzialam ze dziadek dwa tyg po moim wyjezdzie umarl nie mialam sensu by wracac do polski , chyba tylko po to by na nowo zaczac klotnie z mama ... mam kontakt z siostra a rodzice wiedza o wnuczce tata podobno najbardziej sie cieszy bo to jego pierwsza wnuczka na dodatek dalam moje polskie nazwisko i polskie imie .. a mama nie byla wzruszona dla niej bylo wszystko obojetne , nawet nie mam ochoty rozmawiac z nimi na skype bo zawsze sie konczy wszystko klotnia... moze to wyglada jakbym byla z patologicznej rodziny ale tak nie jest nigdy niczego nam nie brakowalo dostawalam zawsze to co chcialam ale oni ode mnie wymagali za duzo i oczywiscie zawsze bylam porownywana do starszej siostry ktora miala wzorowe wyniki w nauce itp . tu jestem szczesliwa i czuje sie bezpieczna przede wszystkim ucze jezykow z wiekszoscia uczniow mam kontakty jak z przyjaciolmi z ktorymi moge normalnie pogadac jak kumpel z kumplem ... i nie boje sie co sie stanie jutro , o co znow mama mnie oskarzy o to ze jak pospie dluzej niz do 8 zacznie na mnie krzyczec tu nikt nie krzyczy choc tesciowa czasem dorzuci swoje mimo wszystko to lepsze niz moj rodzinny dom.
  14. izzi098

    Majoweczki 2014

    ja juz dwa razy dostalam okresu i to takiego bolesnego jak nigdy.... krecilo mi sie w glowie wstac zlozka nie umialam masakra
  15. izzi098

    Majoweczki 2014

    monika- nie podrozniczka nie lubie na ogol podrozy... cichadoro- nie za praca .. ja tu wyjechalam za mezem, znalismy sie bardzo dlugo ale wszystko konczylo sie na rozmowach przez internet itp az wkoncu wpadlam na pomysl ze zrobie mu prezent urodzinowy i do niego przyjade tak ze rzucilam wszystko spakowalam sie i wyjechalam ...a ze zycie dla nas obu tu nie jest latwe mamy zamiar sie przeniesc.. to jest kraj dla ludzi bogatych jezeli nie chcesz lezec na drodze i zebrac bo tak tu wlasnie jest...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...