Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'iwa23'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • My i nasze dzieci
    • Kącik dla mam
    • Przedszkolaki
    • Uczniowie, Nastolatki
    • Maluchy
    • Noworodki i niemowlaki
    • Kącik dla Tatusiów
  • Eksperci
    • Rehabilitacja dzieci
    • Interpretacja badań diagnostycznych
    • Psycholog
    • Krew pępowinowa
    • Dietetyk
    • Pytania do pediatry
    • Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę
    • Zapytaj dermatologa
  • Przyszli rodzice
    • W oczekiwaniu na bociana
    • 9 miesięcy, ciąża
    • Szpitale
  • Nasze problemy
    • Gdy bocian się spóźnia
    • Poronienie
    • Prośba o pomoc
    • Kącik zadumy
  • Po godzinach
    • Ankiety, sondy
    • O wszystkim
    • Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma
    • Kulinarnie
    • Opiekunki, nianie
    • Humor i hobby oraz gry i zabawy
    • Życzenia, gratulacje
    • Konkursy
    • Dziś pytanie - dziś odpowiedź
    • Zakupy i prezenty
    • Aktualności
    • Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta
  • Powitania, sprawy techniczne
    • Rady i porady
    • Przywitaj się
    • Komunikaty
  • My i Nasze okolice
    • Skąd jesteśmy
    • Wakacje
  • Artykuły
    • Nowe artykuły w portalu

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

  1. IWA23 świetnie sobie radzisz:):) ja mam jedno dziecko, ale też nie lubię chodzić do lekarza...pamiętam przy wypisywaniu ze szpitala, jak dostawałam porady, zeby iść do ortopedy na usg stawów biodrowych, pamiętać o szczepieniach itd, i pomyśłam sobie "to trzeba z nią chodzic do lekarza? o Boże", to mnie wtedy jakoś przerżało...teraz jest spoko, sama sie śmieje, ze tak pomyślałam...
  2. IWA23 kochana przepraszam za może nieco dziwne pytanie ale jak to jest z trójką dzieci w domu? Masz czas dla siebie???
  3. IWA23 rozumiem, że mając doświadczenie masz inne zdanie. Ja mam inne:) cieszę się, że nie doszło do cesarki, bo to jednak operacja, poza tym Młoda miała kolki, bardzo szybko przybiera na wadze, więc miałabym problemy z noszeniem i zajmowaniem się dzieckiem. Każdy poród jest ponoć inny, dowiem się za następnym razem. Jestem przeciwniczką cc na życzenie, zwolenniczką kompletnego sn, poród zweryfikowł mój pogląd i wiem, że całkowitym hardkorem być się nie da:) Ale nie ma co ukrywać, że po sn szybciej dochodzi się do siebie niż po cc. Tak wynika z moich obserwacji. A jestem jedyną kobietą, która wśród 6 rodzących znajomych urodziła sn.
  4. Gość

    Cycusiowe mamusie :)

    Olga, na butlę i na smoczek mała reaguje wypluciem. Smoczek leci na odległość. Z butlą czasem się uda jak jest mega głodna :) Ale chyba nie wie co z nią zrobić bo generalnie ją memla a nie ssie. Kupie sobie tą Gattę w takim razie, potrzebuję więcej staników,a taki bezszwowy na noc to rewelka. IWA23, u mnie teraz sprawdza się tylko nosidełko. A jak w autku było? Bo w samochodzie w foteliku też jej nie pasi. Albo zaśnie albo krzyczy. Chyba nie znosi być uziemiona. Mam nadzieję, że się nauczy bo my bardzo mobilni jesteśmy i dużo podróżujemy więc fajnie by było gdyby polubiła autko. Ale jest jeszcze malutka, ma czas :) ezelka, rzeczywiście ciężko jest pogodzić karmienie ze szkołą. Super sobie radzisz :) Moja mama też wyskoczyła mi z tym karmieniem do 9 mż. I powiedziała że to i tak strasznie długo. Mnie karmiła tylko miesiąc, a potem już tylko mm :( Wczoraj rzeczywiście taki nerwowy dzień dla dzieci był chyba. Moja w nocy budziła się z płaczem jakby miała złe sny (jak nigdy). Kilka razy wstawałam i musiałam przytulać bo płakała tak rzewnie ale z zamkniętymi oczami. Może pogoda albo coś. Widzę ezelka, że Ty z moich stron :)
  5. IWA23 moja Ola też lubi towarzystwo do spania, np. s soboty śpi dłużej z tatusiem:)
  6. Dzień Dobry :)))) Kasandra00001, Ewka, Moniaa81, rorita, justazg, magda_79, elciasloneczko, aaaaaaq, IWA23, FENSTARSS, Paataa dziękuję za miłe słowa :**** No tak, limit chłopców wykorzystany, Laura nie daj pisiakowi wyrosnąć Ror GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Moja gin też się śmiała że synek trzyma między nogami pępowinę i nią majta jakby chciał się z nami bawić w chowanego (jest pisior czy go nie ma) Ale na szczęście dojrzała kilka razy że jest z różnych stron i pozycji stąd ta pewność (badała mnie 2x- przez pochwę bo wtedy widzi się dziecko od "dupy strony" i łatwo zobaczyć co ma między nóżkami, i potem przez brzuch, ale to już nie było tak widać ładnie jak dawniej...). Maria.D83 gratulacje!!!!!!! Mamy podobnie... u mnie, mimo iż czułam od początku że to chłopiec, imię dla dziewczynki było prostsze do wybrania, praktycznie już mieliśmy takie na 90%... a z chłopakiem jest tak, że mamy jedno które przeważa nam innymi, ale tylko tak na 60% narazie.... to imię to Mikołaj :) Co o tym imieniu myślicie? Może doradzicie jakieś inne? Z góry dzięki :) ---- ROR tylko nie urodź na Zmierzchu, przyjemności :* A wiesz, że będę jutro niedaleko Ciebie Jedziemy z mężulem do Ikei do Gdańska :)))))
  7. też tak myślę jak IWA23, jeśli wracasz w lutym, to zupki, deserki owocowe, kaszki itp będą w sam raz
  8. justazgroritasmarujecie się już? ja tak ,koło łóżka mam balsam i codziennie przed spaniem kremuję cycki i brzuch :) i pępol coraz bardziej idzie mi już do przodu rorita ja smarowałam najpierw oliwką BIO-OIL a teraz od 4 miesiąca Mustela, mam 3 tubki jeszcze więc myśle że starczy mi to do końca ciąży ! Piersi już mi urosły i też nie chce więcej Ja lubię markowe staniki, kupiłam ostatnio rozmiar większe i teraz ledwo co wchodzę. A te wszystkie Triumpha to nie wiem, pokupowałam w Polsce w czerwcu przed ciążą i prawie wcale ich nie nosiłam Jaka jest szansa że wróci mi mój rozmiar przed ciąży????? justa mi tuba musteli na miesiąc starczyła a od 4 się smarowałam. ja własne też kupuję nie tanie staniory ,zresztą na mój rozmiar (mały pod biustem, duży w misce) na nic innego nie mogę liczyć i kupuję za min 150zl a teraz i te za małe ,ale i tak w nich chodzę mi niestety zostały większe cycki :( ale zwalam to na nie karmienie piersią dlatego teraz będę o to walczyła jak lwica. justazg_Elena_TEST CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA: Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko. 64% będę miała dziewczynkę nie podoba mi się ten test......a raczej jego wynik!! Teraz chyba właśnie zdałam sobie sprawę że oboje z mężem mamy przeczucie i tak już mówimy o Grochu jakbyśmy mieli pewność że to synek!! jak tu się trzeba będzie przestawić to będzie ból!!!! justynka będzie synuś, zobaczysz IWA23" Ja to wszystko wiem ale tylko napisałam że aspargin to magnez nie żelazo tak jak napisałaś i wiem że jest na skurcze nóg w końcu biorę to od kilku lat :) • Ulotka Aspargin / Kalii hydroaspartas, Magnesii hydroaspartas - leki, dawkowanie, skład, zastosowanie, opis - DOZ.pl myślałam o magnezie ,a napisałam żelazo stąd to nie porozumienie
  9. IWA23 problem w tym ze gabrys jest jeszcze za maly na zupki i inne bajery zeby podawac mu tylko takie rzeczy podczas mojej nieobecnosci a po za tym bede pracowac na dwie zmiany i maluch chyba tego nie ogarnie... no ale jakos to bedzie poki co ma cycola i mu to wyustarcza ale katowanie butla go nie ominie :)
  10. przyłączam się do kawusi (niestety w obecnym stanie toleruję tylko Inkę - nazywam ją oszukaną kawą ) i czegoś słodkiego - to tonami i w każdej postaci Nie piję, nie palę to co mi innego zostało. Ewentualnie od seksu mogłabym się uzależnić ale nieobecność mężula skutecznie mi to ogranicza asioczek84 cieszę się bardzo, że widzisz poprawę - oby tak dalej bogdanka2 to już jest chyba wymóg, żeby przy trójce dzieci nie widzieć bałaganu chociaż znam jeden wyjątek - czworo dzieci, a dom wylizany - nie wiem jak moja szwagierka to robi. Jak mnie bałagan przytłoczy, to pójdę do niej na naukę, a potem podzielę się wiedzą Iwa23 zazdroszczę takich umiejętności, kiedyś próbowałam ale chyba, a nawet na pewno brak mi cierpliwości. niccoll86 witaj u nas i pisz jak najczęściej a ja jestem zła - kupiłam sobie rajstopy, takie fajne, grube i... za małe. Muszę jutro podjechać i wymienić. 15 zł drogą nie chodzi.
  11. _Elena_ Oj ta zgaga pojawia się i u mnie ostatnio coraz cześciej, dziś w nocy nawet nie dawała mi zasnąć, musiałam o 2 wstać i napić się mleka. Mleko to mój skuteczny sposób na zgagę, aczkolwiek jeśli jest mocna, to nie pomoże... coś czuję, że będę musiała się zaopatrzyć w migdały i manti, bo chyba przejmę objawy po mojej mamie i jej siostrach - druga połowa ciąży cała w zgadze :/ IWA23 Na mocna zgage to ani mleko ani migdaly nie pomagaja. Za to RENNIE - osobiscie sprawdzony, dziala natychmiast, - dla kobiet w ciazy nie ma zadnych przeciwskazan.
  12. IWA23 Ja mojej kupiłam krzesełko do karmienia a pierwsze swoje urodzinki ma za 7 dni :):) No my krzesełko mamy.. Myślałam nad jakimiś wyczesanymi saniami- widziałam na allegro takie ze śpiworem, do ciągnięcia i do pchania.. Albo nad chodzikiem- pchaczem, takim z drewna, w kształcie autka.. Nie wiem już.. Mały już śpi- dziś wojował w jak szalony..:) przy dziecku człowiek uczy się cieszyć z drobiazgów- wzięliśmy dziś pierwszy raz taką malutką konewkę wcześniej nie widział jak takie ustrojstwo działa więc próbował usilnie złapać "sznureczki" wody.. się uśmiałam..
  13. Gość

    Kwietniaki - kwiecień 2012

    elciasloneczkoDziewczyny dzisiaj znowu zobaczyłam jak mi sie brzusio porusza zaraz przy pępku z lewej strony i mimo ze wszyscy mi mówia ze za wcześnie to czuje ze to mój maluch . Zjadlam rosołek i w koncu czuje że zyje :) Co do menu Iwa23 niestetynie pomoge jestem zielona w takich sprawach ;/ Skoro ty widzisz nie tyle co czujesz to na pewno dzidzia,silna dzidzia.
  14. Dziewczyny dzisiaj znowu zobaczyłam jak mi sie brzusio porusza zaraz przy pępku z lewej strony i mimo ze wszyscy mi mówia ze za wcześnie to czuje ze to mój maluch . Zjadlam rosołek i w koncu czuje że zyje :) Co do menu Iwa23 niestetynie pomoge jestem zielona w takich sprawach ;/
  15. IWA23 ...u mnie w kościele nie ma problemu ze chrztem nie ślubnych dzieci .... mozna sie dowiedziec w jakim miescie mieszkasz, ja chcialabym chrzcic dziecko najlepiej gdzies w dolnoslaskim, zachodniopomorskim lub lubuskiem, tj, niedaleko granicy zachodniej, ale jak bedzie trzeba to i dalej w Polske ruszymy.
  16. IWA23 witaj wśród wrześniowo-listopadowych 2011 mam. Córcia urocza!
  17. agusia20112kati05Dziewczyny ja to wszystko wiem,tylko że u mnie M pracuje na czarno,więc musze mieć gdzieś ubezpieczenie i mam w nosie ich gadki,oni swoje a ja swoje:)ostatnio nawet mu powiedziałam że bardzo chetnie pójde do pracy jak on będzie robił za niańkę dla mojego dziecka za darmo oczywiście:) Ja już zakupy dawno zrobione,chata posprzątana,obiad prawie gotowy.ja też będę zarejestrowana i mam w nosi gadanie nie mam ślubu ze swoim,a nie zostanę bez ubezpieczenia ja też nie mam ślubu:) IWA23 mi nawet nie proponują pracy:)tylko czepiają się że nie szukam na własną ręke:)
  18. U nas dziś o niebo lepiej, chyba już go nie boli ,a bynajmniej nie tak... Noc przespał całą, padł przed 22-gą o północy dałam mu przez sen flachę, obudził się o 5-tej, zasnął od razu przy flaszce i obudził się o 9-tej... Zjadł, chwilkę się ze mną pobawił i o 10 poszedł dalej w kimę... IWA23 Nie musiała mi mówić, ja to wiem i mu podaję Luza Współczuję! Oby się szybko zagoiło i obyło się bez blizn... Czyżby tłuszcz Ci prysnął? Bo teraz to i mnie zaciekawiłaś Marigold Myślę ,że pomaga, jak pisałam wyżej jest już o niebo lepiej... Bogdanka Zdrówka dla dzieciaczków no i oby małej nie złapało... A malutka urocza Zapomniałam się przywitać zatem się witam
  19. magda_79Cholera, zjadlam jablko i znowu mi niedobrze. Juz nie mam nadziei, ze to sie kiedys skonczy :( Ciagle z jakiegos powodu jest cos nie tak z moim zoladkiem. Kochana a Ciebie nadal męczą mdłości? Jejku bidulko, jako jedyna zostałaś chyba, tak bardzooo Ci współczuję, naprawdę! aaaaaaqdziewcyzny nie wiem od czego były te bóle , boto raczej nie były skórczebo brzuch mi nie twardniał a nospa forte kompletnie mi nie pomagała . Wsz pitalu lezałam 6 dni . Dostawałam silne zastrzyki papaweryne domiesniowa , luteine ( na podtrzymanie ciazy) i jeszce kilka innych leków ..... na szczescie dzis jest ok ... mam uwazać na siebie i tyle ale wiadomo jak to jest jak sie ma małe dziecko ... ehhhh A płęc dowiediząłm sie przez przypadek bo tak jak Wam pisłąma usg miałam robic teraz w 32 tc a ze w spzitlau zrobili mi jescze raz to wiem ze bedzie córka:) Aaaaaaq gratuluję córeczki i współczuję pobytu w szpitalu!!!!! Dziwne te bóle... oby już nie powróciły!!! agatu1Hej dziewczynki :)mialam dzis intensywny dzien w pracy i padam... Stanowczo za szybko sie mecze. Ale za to w biurze juz swiatecznie mamy :) dziecko moje dokuczliwe dalo przespac mi cala noc, a na dodatek chyba z racji tego, ze poruszalam sie troche, to go uspilam na dluzej ;) elenka, czekam z niecierpliwoscia na relacje z usg. Ciekawe jak nasz mis uszatek sie czuje :))) elcia, ty sie ta wredna baba nie przejmuj i nie denerwuj sie, bo szkoda zdrowia twojego i dzieciucha!!! A paskudna baba jak chce impreze, to niech se sama takowa urzadzi! To jest wasza decyzja i wcale wam sie nie dziwie, bo ja gdybym miala teraz znowu organizowac wesele, to tez bym tego nie robila. Wolalabym za te pieniadze cos kupic, zrobic, przetanczyc z moim a. Na wyspach cieplych... Naprawde wszystkim nie dogodzisz i niepotrzebnie sie denerwujesz. Ja jestem taka paskudna, ze zawsze mam w nosie co sobie ktos inny mysli, ale chyba dzieki temu latwiej mi sie zyje. Ja tez mam tesciowa z tych "a co ludzie powiedza..." w andrzejki mielismy zaproszenie na wesele kolego mojego a. On byl na naszym, wiec i nas zaprosil. Ja powiedzialam, ze nie pojedziemy (400km) bo nie dam rady cala noc i w ogole. Jak ta sie dowiedziala, to zadzwonila, ze to nie wypada, ze co ludzie powiedza itd itp. Jak mi gul urosl to nawet nie pytajcie. Dostalam szczekoscisku i powiedzialam, ze dla mnie zdrowie moje i dziecka jest najwazniejsze teraz, a na wsi przynajmniej beda mieli o czym gadac, bo widac, ze im nowych tematow brakuje. I sie rozlaczylam. Ja sie chyba w swieta udusze przy stole z nimi wszystkimi... Bedziecie musialy trzymac za mnie kciuki, zebym komus czegos nie zrobila... Agatu dziękuję miś ma się dobrze :) A teściowa Twoja wkurzającaaaaa wrrrrr, wigilie z nią spędzasz? 3maj się kochana!!! My jedziemy do mojej ukochanej teściówki hehe teraz w niedzielę, bo na święta się nie zobaczymy, gdyż teście lecą do UK do rodzenstwa męża... IWA23 gratuluję zębolków Hanusi:* Mł0da zdróweczka :* A teścia udusiłabym no, nie daj się kochana!!! Roritka przed wizytą się zawzięłam i kupiliśmy lampki i inne świąteczne dodatki ale i tak nastroju nie mam wrrrr... a jak synuś, Mikołaj go odwiedzi?? Przeżywa?? A co do operacji... odpuść, nie denerwuj się!!! Zobaczysz, że samo się ułoży, jak będziesz mogła to będziesz, jak nie to mężyk zacieśni więzy z synkiem, a może uda się coś przełożyć, tylko spokojnie, przeżyjecie to!!!! m2428m tików nie znam, nie pomogę niestety ale pewnie maleństwo uciska!
  20. IWA23 jak to czytam to aż mi ciśnienie się podnosi u mnie też jest właśnie taki staw i taka górka i tak samo podchodzą z tymi dziećmi karmić łabędzie lub kaczki no dosłownie się w głowie nie mieści o tragedię nie trudno ale właśnie sami te tragedię sobie stwarzamy.. to jest chwila nie uwagi
  21. Gość

    A może trzecie?

    IWA23 Arisa też tak mam im więcej obowiązków tym bardziej umiem się zorganizować. Ja dziś umyłam 2 okna i zrobiłam pierniki już wiem czemu nie piekę ich co roku te pieczenie mnie dobija co chwile wymieniać te blaszki masakra. To ładnie Ci robota poszła. Ja okna myłam z tydzień temu i nie potrzebnie bo znowu robią się czarne.. monika_81 Arisa ja niestety tez stercze nad tym zlewem, dziewczynki jeszcze do zlewu odniosa ale raczej nie pozmywaja heh...dzisiaj zmywalam a Sarka przyszla do kuchni z krzeslem i mowi: Mamo, usiadz i potem zmywaj...wie ze boli mnie kregoslup i chciala mi ulzyc, slodziak moj kochanya co do babci i pomocy, to ja poszlam do pracy jak Julcia miala dwa latka, moja mama mi jej pilnowala, z tym ze po paru miesiacach znowu zaszlam w ciaze i po Sarce wrocilam juz tylko na dwa dni w tygodniu, niestety sa to weekendy...nie wiem czy wrocilabym do pracy po trzecim dzieciaczku, chyba to dopiero wyszloby "w praniu", w koncu to jakas odskocznia a dwa dni to nie tak zle...mama meza nam nie pomoze bo jest w Afryce Kochana córcia,dba o mamcie. U mnie najwiecej garów znosi mój chłopina. Szkoda,że mamusia mojego nie jest tak daleko Anya nie przemęczaj się za bardzo A tak wogóle dzień dobry Dziś lepie pierogi,wszędzie biało od mąki,bo mam pomocników. Zastanawiam się po co ja sprzątałam jak jest jeszcze większy bałagan
  22. IWA23 - powiedzieli jedynie, ze to wynik ulozenia w ciazy. ze tak bywa. ze czasem dziecko tak, a nie inaczej lezy w brzuchu, ma zbyt malo miejsca, jest na tyle duze, ze tymbardziej jest mu ciasno, czasem zbyt dlugo trwa jego czas w brzuchu. jak bylam w szpitalu to mi lekarz wmawial ze to jest dosc problematyczny temat i niejednoznaczny gdzie dziecku ma byc lepiej, czy juz poza brzuchem czy jeszcze w srodku (mialam oznaki starzejacego sie lozyska, rozwarcie i skurcze, ale nie bylo typowej akcji prodowej, a ja mialam wskazanie do cc, wiec musialam czekac az nadejdzie odpowiedni tydzien ciazy). byc moze wlasnie niektorym dzieciom dluzszy czas nie dziala na korzysc. nic wiecej mi nie powiedzieli. nie byli jednak zdziwieni. zachowywali sie jakby to bylo dosc typowe.
  23. cześć dziewczyny, przygarniecie etatową mamę na drugim wychowawczym z rzędu??? mam na imię Gosia i do tej pory zwykle udzielałam się na wątkach o dzieciach ale widzę, że tu u Was bardzo wesoło więc byłoby mi miło zagościć na dłużej. A że moja praca to dom i dzieci, to chyba pasuję bogdanka2 gratuluję ślicznej córci słodziutka jest asioczek84, uwierz mi, że będziesz potrafiła podzielić się miłością od samego początku: od pierwszego milimetra, grama, pierwszej myśli, że jest... ja dzielę już na cztery i to prawda, że każde kocham trochę inaczej ale za każde dałabym się zabić choćby i sto razy. Matki już tak mają IWA23 gratuluję postępów córci, cudnie tak patrzeć jak dzieci stawiają sobie coraz wyższe cele i je osiągają
×
×
  • Dodaj nową pozycję...